Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz

Berte prosím v podtaz autorská práva.
Všechny mé články, výtvory a veškerý obsah
blogu je autorský a bez mého svolení nebo
bez uvedení zdroje ho prosím nezveřejňujte na svém blogu.

Jó, náš pan profesor...

8. března 2011 v 20:14 | El |  Deník
Úterý není dobrý den. Máme hrozně hodin a navíc ještě potom musím na hudebku. Ne že by mě nebavilo hrát na klavír, jenže nesnáším stupnice a ty mi taky nejdou. Vždycky to zapomenu, zvlášť u těch blbých kde je jiný prstoklad a tak podobně. Body k dobru má ale úterek v tom, že každých 14 dní máma dvouhodinovku hudebky. Bůchví proč ale přijde mi, že mě má náš pan profesor docela rád. Alespoń po mě divně nekouká a vždycyk mi dal plný počet kreditů. Navíc, na hudebce je vždycky sranda. Máme totiž ve třídě kluky, kteří svojí pubertu prožívají na 120%.
Zrovna teď probíráme jazzovou hudbu a měli jsme si napsat zápis o nějaké zpěvačce.
Profesor: "Měla hlas přes tři oktávy, to není vůbec obvyklé, je to doopravdy hodně"
Student: "To už slyší jen psi"
V těhle hodinách si moje třída vůbec dost užívá. Hráli baseball s kytarou coby pálkou, hodili housku na stop namazanou stranou a nešla sundat nebo roztrhli polštář a pak jsme celou hodinu vysávali jeho obsah. Chudák učitel si s námi neví rady. Jednom klukovi dal 4 na vysvědčení, navrhl na trojku z chování a nic nepomohlo. Mám dojem, že mu jednou už dal dokonce facku. Jsme hold dost povedená třída a podle toho co sem slyšela i nejslabší ročník gymplu, máme dost bídné výsledky jak v známkách, tak v různých olympiádách. Není se čemu divit, v naší třídě jsou doopravdy samí cvoci.
Vlastně vůbec, někdy je celá naše škola pošahaná. Zrovna teď se zapojíme do Svazu chovatelů ovcí protože si koupíme dvě ovce kavkazké. Ty ale vypadají jako kozy. Taková škoda, těšila sem se na bílé chlupaté ovečky!
Ovce se prý kupují proto, že obyvatelé vilové čtvrti si stěžují, že traktůrek kterým školník seká trávu na zahradě je ruší, a tak si pořídíme ovce aby sme ekologicky řešili problém s trávou. A navíc, naše škola má kladný vztah k přírodě. Máme akvária, zimní zahradu, velký pozemek, dva leguány a v několika třídách i terárka s různou havětí. Bylo by fajn pořídit si ještě psa a stádo poníků!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Dělá se ti v autě špatně?

Jo, pokaždé 28.6% (2)
Obvykle jo 28.6% (2)
Skoro vůbec 0% (0)
Ne, ani trošku 42.9% (3)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama