Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz

Berte prosím v podtaz autorská práva.
Všechny mé články, výtvory a veškerý obsah
blogu je autorský a bez mého svolení nebo
bez uvedení zdroje ho prosím nezveřejňujte na svém blogu.

Přítel za pár kliknutí

3. dubna 2011 v 10:40 | El |  Myšlenky a názory
Je éra počítačů, internetu, virtuálního světa a možností, které by si člověk před dvaceti, třiceti lety ani nedovedl představit. Pokrok jde hrozně rychle kupředu (to je dost otřepané klišé) a lidé tráví před počítačem čím dál tím více času. Není se tedy čemu divit, že když si křivíme páteř na hrami, sledováním novinek se světa a nakupováním na slevových portálech, přihodíme k tomu i hledání nějakého vhodného protějšku. Konec konců, ono je to přece mnohem jednodušší než jít ven a "úplnou náhdou" třeba vrazit do toho sexy brigádníka v pizzerii a ještě k tomu zrovna když roznáší právě hotovou šunkovou pizzu. Tomu chudáčkovi nezbyde nic jiného než tě pozvat někam na koktejl...Ale ty přijdeš o krásné tričko. Na internetu ale stačí jen registrace a naťukání pár kritériií pro tvého vyvoleného. Navíc, když je někdo hodně nervózní, rudne, koktá, kouká do země, dělá blbosti a trapasy jsou jeho denním chlebem, vidí jako jediné řešení jeho osamělosti to, že si bude nevinně chatovat a každou odpověď třikrát promyslí, případně si do toho bude psát i s kamarádkou a bude se radit co odpovědět, aby okouzlil osobu na druhém konci jednoho z milionu kabelů. Je relativně velká šance, že se to povede, pokud ten druhý nebude mít otázky typu "co mas na sobe??" a "nechces se ted hned stavit?" (takové typy naprosto nesnáším a hrozně mě irituje větší počet otazníků a vykřičníků za větou, ikdyž sama nevím proč). Pokud ale člověk nevleze třeba do místnosti s názvem "Mazlení a sex", tak se to asi nestane.
Jasně, že je taky možnost, že to bude nějaký úchyl. Ale každý má přece v hlavě trochu rozumu, aby s téměř neznámým člověkem nešel do jeho bytu nebo se sešel na zapadlé zastávce tramvaje.Ale když vidím někde fotky téměř nahých holek, začínám o tom pochybovat...
Taky si s někým můžete psát a nakonec zjistit, že si z vás ten dotyčný dělal celou dobu jen srandu. To s oblibou dělá moje neteř které je devět let. Vůbec nevím, kde to chytla ale pokaždé, když je u mě, dožaduje se, abych jí pustila na jednu nejmenovanou internetovou stránky, kde píše úplně kraviny. Každému nakecá, že je z jeho města a domlouvá si s ním schůzku. Je to hrozně hnusná zábava ale když jí to nepovolím, je schopná začít křičet a brečet, že jsem jí třeba schválně uhodila a tak podobně. Radší jí tam vždycky pustím, nejsem hold výchovný typ. Takže holky, pozor na kluka s přezdívkou Superman a kluci na holku s přezdívkou Bella!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama