Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz

Berte prosím v podtaz autorská práva.
Všechny mé články, výtvory a veškerý obsah
blogu je autorský a bez mého svolení nebo
bez uvedení zdroje ho prosím nezveřejňujte na svém blogu.

A všechno je v...

9. června 2011 v 16:32 | El |  Deník
Tak to je doopravdy výborné. Naprosto skvělé. Věděla sem, že tyhle prázdniny budou dost nudné a nezajímavé. Ale že budou až takhle, s prominutím v prdeli, to sem si vážně nemyslela.
Zrovna nemusím lidi, kteří si pořád na něco stěžují. Momentálně je mi to ale jedno, klidně si budu stěžovat až do aleluja a tak dlouho, jak budu chtít. Když už teda nic jiného. Vlastně ani nechápu, proč to sem píšu, když nechci říct pravou podstatu celého problému, a tak tu asi celou dobu budu plácat nářky na ten krutý a nespravedlivý svět. Jenže co taky plácat, když žiju tak strašně nudně, že už to možná víc nejde. Taky máte někdy ten pocit, že je všechno pořád stejné a nic se neděje? U mě je ten problém, že když už se teda něco stane, tak zase nemám náladu do čehokoli se pouštět. Mě se hold náhoda nezavděčí. To mi připomělo, že sem zrovna před pár dny dočetla opět Twilight. Nejsem nějaká přehananá fanynka, vlastně se o to moc nezajímám, jen sem chtěla vědět, co je na tom tak zajímavého. Ale to teď nechci rozebírat. Jen mě zaujalo, že Bella je naprosto tuctovým příkladem hrdinů, kteří jsou naprosto obyčejní, ne-li podprůměrní svými vlastnostmi a schopnostmi a vzhledem si také moc nezadají. Kdyby se někde spočítalo, jaká je pravděpodobnost, že takovou tuctovku potká něco neobyčejného, nejspíš by všichni průměráci měli za partnery upíry, rodiče byli ve skutečnosti zachránci světa a on sám by jim v tom měl pomáhat, protože to jako jediný se svojí supertajnou schopností zvládne. Tak už by to konečně mohlo potakat i mě. Alespoň ta supervlastnost.
Jo, mimochodem, kdyby to někoho zajímalo, tak z toho, že prázdniny budou děsné výplývá, že asi tak od příštího čtvrtka tu nejspíš minimálně dva týdny nepřibyde žádný článek. Někdo by napsal, že se to tu "pozastavuje", ale já přece nemám žádný "Cool bloQísek", takže to berte prostě tak, že sem třeba letěla na okružnou cestu Mléčnou dráhou :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Neriah Neriah | Web | 9. června 2011 v 17:13 | Reagovat

MOje prázdniny budou mít do ideálu taky daleko, ale já mám takové každé prázdniny. Vždy pak říkám, že už si o těch příštích všecko hezky naplánuju, abych jenom nebyla doma a necítila se osaměle na tom celičkém světě. Nakonec se ale na všechno stejně vykašlu...

U Stmívání jsem četla jen první díl, taky z toho důvodu, abych věděla, proč po něčem takovém všichni šílí... A odpověď jsem nenašla.
Nějakou tu supervlastnost bych taky ocenila, bez upíra se ale klidně obejdu :D

2 Leela Leela | Web | 10. června 2011 v 18:08 | Reagovat

Hele já nechci abys jela na ňákou okružnou dráhou! :D Ani nikam jinam. Co já tu budu číst? Se budu nudit :D.
U mě se toho teď děje strašně moc a sem z toho pěkně v háji, tak buď ráda, že se u tebe tak extra nic neděje a brzo se nám vrať!

3 Lady Ettel Lady Ettel | Web | 11. června 2011 v 21:27 | Reagovat

s těma prázdninama se to nějak vyvrbí, uvidíš..zrovna dneska mi mamka řekla, že bychom mohly jet třeba do Francie, jestli chci..no CHCI:D..tohle nás obyčejné lidi ještě potkat může..z twillight mě bavily tak asi první dva díly..ale pak jsem usoudila, že je to tak upjatá a jednoduchá knížka, že mě v dalších dílech nic nepřekvapí tak jsem se rozhodla zbylé dva vyškrtnout z mojeho virtuálního seznamu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama