Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz

Berte prosím v podtaz autorská práva.
Všechny mé články, výtvory a veškerý obsah
blogu je autorský a bez mého svolení nebo
bez uvedení zdroje ho prosím nezveřejňujte na svém blogu.

Arrivederci

15. června 2011 v 12:50 | El |  Deník
Mám pocit, že tyhle prázdniny budou za trest. Nikdy bych nečekala, že to řeknu, ale fakt chci, aby už bylo kruci září! Nechci zažít tyhle příšené dva měsíce, těch osm týdnů, těch šedesát dnů. Radši bych se na všechno vykašalala a ještě chvíli zůstala ve škole, alespoň chvíli, ikdyž je to taky hrozný. Zvlášť v poslední době mě to už nebaví, a to mi škola nikdy moc nevadila. Ale jak se všechno horší, tak člověka už nebaví nic. Teda alespoň to je můj případ, přecházm od jedné věci k druhé a u ničeho nezůstanu. Musím doufat, že se to zlepší, protože když už ty prázdniny budou tak nudné, chci se alespoň připravovat do školy, jelikož tohle vysvěčení bude vážně otřesné. Překvapuje mě, že rodičům to moc nevadí. Čekala sem, že až začnu domů nosit horší známky než jedničky, maximálně jedna minus, přestanou mě brát jako tu hodnou dcerušku. A ono nic. Ale ne, že by mi to vadilo :D Moje ségra mi asi v deseti letech dala knížku o tom, jak si vychovat rodiče. Pamatuju si, že v části věnované školním výsledkům byla rada, že máme soustavně nosit špatné známky a tím si rodiče vycvičíme. A když náhodou přineseme známku lepší, budou radostí bez sebe. Ne, že bych se nějak snažila je vychovat ale ono to vážně funguje :D Ale nemám se čím chlubit, ty moje výsledky si nikdo za rámeček nedá. Ale každý hold nemůže být geniální. Jak říká naše češtinářka "pokud nám něco nejde, dáváme ostatním velký dar tím, že oni můžou ukázat, jak jsou v tom dobří". Problém je, že obvykle sem já jedna z nejhorších, kdo teda ukazuje mě, jak sem v nečem dobrá? Asi mi hold jde jen to, že mi nic nejde. Taky dobrý...
Ale nechme toho stěžování. Tíhle článkem se s vámi všemi, s tímhle blogem, touhle stránkou a touhle klávesnicí (a jistěže myší) loučím. Absolutně netuším, kdy se tu zas objevím, možná za dva týdny, možná za měsíc. Hned jak přijdu, dám o sobě vědět, a mrknu se ke všem milým přispěvovatelům, co je u nich nového. Tak se držte, v tohle nespravedlivém světě:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pixie da Utara Pixie da Utara | Web | 15. června 2011 v 17:15 | Reagovat

chápu tě. když jsem přešla na gympl, taky se mi radikálně zhoršily známky a pořát se mi to nedaří moc vytáhnout nahoru. tehdy jsem si taky říkala, že jsem dobrá akorát na to, any lidi viděli, že mohli dopadnout hůř. ale ta tvoje češtinářka je asi pěkná *****, když řiká takový věci. hele, něco ti řeknu. když se mi zhoršily známky, myslela jsem si, že jsem hloupá. ale to neni pravda. no dobře, tak možná asi určitě ale doufám, že neni, je, ale o to tu nejde. de o to, že známky a vůbec akademický úspěchy nejsou měřítkem chytrosti. dobrý známky jsou pouze důkazem toho, že je člověk schopnej si něco namlátit do kebule a asi taky toho, že je ochotnej se učit a no, říct to musim, že neni, jak se říká flink a lajdák. ale to všechno může, ale nemusí s chytrostí souviset. tvoje češtinářka je asi dobrá na češtinu, dyž je češtinářka, ale podle toho, co píšeš asi moc chytrá nebude. rozhodně je mi velmi nesimpatická. mam, ruku na srdce, mizerný známky. mý spolužáci maj skoro samý jedničky. ale já aspoň neházim jogurt na okno a židle po spolužácích a nepotřebuju si něco dokazovat tim, že bych se posmívala prvákům. uznej, že smát se s pěti kámoši v zádech jednomu klukovi o dva roky mladšímu a o hlavu menšímu taky neni známka chytrosti. a jesi jo, tak rači budu blbá.
zkrátka známky nejsou všechno, na světě jsou i důležitější věci.
občas si i dneska říkám, že jsem ve všem nejhorší a že na světě neni hloupější ošklivější nešikovnější atd. holka, než jsem já. ale pak se vždycky sama sebe zeptám: chtěla bych bejt někdo jinej? a vzpomenu si na všechno, čím jsem jedinečná: jsem schopná sedět na stromě a cpát se třešněma celej den, protože třešně bezmezně miluju, jsem schopná vzít úplně rozbitej hrnek a s vědomím, že stejně nebude použitelnej se ho snažit slepit, protože je mi líto to vyhazovat, jsem schopná vybarvovit všechna o,p,b,d,a a další písmena, která se vybarvit dají na celý stránce v učebnici, protože mě to bůhví proč baví. za nic z toho nobelovku nedostanu, ale prostě to ke mě patří a nikdy bych nechtěla bejt někdo jinej, protože už bych to nebyla já, uvažovala bych jinak a nechápala věci, kerý teď chápu, jako například ty svoje přitroublý básničky. tak to někdy taky skus. chtěla bys bejt někdo jinej? já bych teda nechtěla abys byla někdo jinej, protože mi připadáš bezva taková jaká jsi, líbí se mi tvoje články a muj brácha by mi dal určitě za pravdu, páč seš asi jediná, kdo by ho za toho jeho úžasnýho fantomase někdy nepřizabil, takže nějaká češtinářka ať de do háje zeleného.
a že budou tyhle prázdniny nudný? tak to pochybuju. žádný prázdniny nemůžou bejt nudný. mam v plánu napsat na téma prázdnin rozsáhlou úvahu o tom, jak jsou úžasný, ale teď už se rozepisuju moc takže to asi skončim, než dostanu píšící záchvat.

2 Leela Leela | Web | 17. června 2011 v 9:39 | Reagovat

Ty mě štveš, proč pořád někam mizíš? :D Mě by strašně zajímalo. Dyť já mam nejradši ze všeho tady na blogu tvoje články a tvoje komentáře. Co plánuješ o prázdninách, že budou tak hrozný? Mě bude smutno, když tu měsíc nebudeš :( :D!

3 Lady Ettel Lady Ettel | Web | 25. června 2011 v 20:08 | Reagovat

myslím že si k sobě moc sebekritická..jsou před tebou prázdniny, kdy si můžeš dělat co se ti zlíbí..tak si užívej..na všechno negativní kašli, věř mi jde to!:)

4 Michelle Michelle | Web | 28. června 2011 v 0:03 | Reagovat

nebuď tak moc negativní... každý si najde něco, v čem je dobrý, ale nic nejde bez boje. musíš si najít něco, co by tě mohlo bavit a pak prostě makat, makat a makat. já jsem se taky musela hodně učit a ještě mám před sebou moc práce, než ze mě bude opravdu dobrý fotograf... je to sice smutné a otravné, ale vážně nic nejde bez trochy elánu. tak hlavu vzhůru a přes prázdniny se na něco vrhni ;o)
(jo a. na známky se tě po škole nikdo ptát nebude. tak to neřeš. hlavní je, aby jsi nějakou školu udělala. zbytek není už tak podstatný. jen je třeba se hlídat, aby jsi pak neměla problém tu školu opravdu dodělat, ale to u tebe snad nehrozí, co? ;o) )

5 Eskandriel Eskandriel | Web | 29. června 2011 v 14:45 | Reagovat

Nezabývej se zbytečně negativníma věcma, za to to vůbec nestojí. I když sama znám tenhle stav, kdy tě nebaví vůbec nic a nejradši by ses někam zahrabala, ale ona se karta zase obrátí, neboj:-D Víc dobrý nálady ti přeju

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama