Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz

Berte prosím v podtaz autorská práva.
Všechny mé články, výtvory a veškerý obsah
blogu je autorský a bez mého svolení nebo
bez uvedení zdroje ho prosím nezveřejňujte na svém blogu.

Projektový týden

6. června 2011 v 16:45 | El |  Fotky
Co sem tak zjišťovala, většina škol a gymplů kolem mě nevede monotematické dny a týdny. Mě to přijde jako docela dobrá věc, pokud je pěkné téma. Jednou, to bylo ještě někdy v sekundě nebo v primě, jsme měli téma Malé věci kolem nás náš zeměpisář probíral kompas. To byla tak strašná nuda, že sem myslela, že tam v lepším případě usnu, v horším se se zvonkem už neproberu. Letos máme téma docela blbý, porovnáváme les a prales. To mi přijde hrozně stupidní, tohle by se mělo dělat někde u malých dětí, a ne u nás! Naštěstí (nebo bohužel) náš zeměpisář ale dává úkoly i docela kreativní a občas obtížnější, takže to tak hrozný snad nebude. Problém je, že já zítra nejdu na exkurzi kde budeme sbírat materiál a podklady na závěrečný protokol, za který dostaneme kredity do bižule. Fakt by mě naštvalo, kdyby mi je nedal, protože sem se na ní celý rok dost učila, takže nedostat takovou porci kredoušů by bylo fakt minimálně na pěst.
Dneska sme se celý den učili matiku a chvíli biologii. Vážně nechápu, jak sem to mohla tak dlouhou dobu přežít v blízkosti pravítek a kalkuklaček a následně ještě jít na zkoušky v ZUŠce. Ale bylo to v pohodě, matiku sem ustála a ze zkoušek mám 1. Ty výtvory co sme lepili ani nebyly tak obtížné, jak sem si myslela. Ale v poličce vypadjí i tak hezky.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Leela Leela | Web | 9. června 2011 v 15:45 | Reagovat

Takže mi nevedeme kredity ani monotematické dny, asi jsme nějaká divná škola a vono vlastně jo :D. Jednička? Seš dobrá ;).

2 Samotářka Samotářka | Web | 22. června 2011 v 20:42 | Reagovat

Já jsem v primě a projekťáky jsme si mohli vybrat.

Na jaký jsi škole?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama