Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz

Berte prosím v podtaz autorská práva.
Všechny mé články, výtvory a veškerý obsah
blogu je autorský a bez mého svolení nebo
bez uvedení zdroje ho prosím nezveřejňujte na svém blogu.

Hudební nebe

22. srpna 2011 v 10:42 | El |  Kresbičky
Bože můj, tohle je poslední týden prázdnin! To je nehoráznost, že tak strašně rychle utekly. Za pár dní už zase budu počítat rovnice a učit se německá slovíčka. Mám pocit, že se z toho brzo osypu.
Myslím, že sem někdy psala, že chci hrát na housle. Během pár týdnů sem si to ale rozmyslela. Jenže moje mamka byla iniciativnější než já a 1. září jdeme do ZUŠky za nějakou učitelkou a ta prý posoudí, jestli jsem na to vhodná, nebo ne. Na jednu stranu nechci zažít ten trapas až řekne, že nejsem vhodná a na druhou stranu nechci, aby řekla že mi to půjde, protože mě pořádně nejde ani klavír, natož ještě housle. Co sem komu provedla?
I když mi tvorba hudby moc nejde, dneska sem ráno něco načmárala. Ani pořádně nevím co to je, je to takové hodně jednoduché, ale snad se na to dá koukat.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pixie da Utara Pixie da Utara | Web | 22. srpna 2011 v 12:07 | Reagovat

někdy si říkám, proč nemůžou bejt prázdniny dlouhý tři měsíce. ale na druhou stranu v japonsku je maj mnohem kratší, jestli je vůbec maj, teď si nejsem jistá.
ty housle ti teda nezávidim. já osobně sice ráda zpívám a myslím, že se to občas i dá poslouchat, ale hudební nástroje jsou pro mě španělská vesnice. ne že bych to nezkoušela, ale většina těch pokusů by se dala přirovnat k napoušovu tažení do ruska.
ten obrázek se mi bohužel nezobrazil..

2 Michelle Michelle | Web | 23. srpna 2011 v 13:58 | Reagovat

vždycky jsem chtěla umět hrát na housle... ale maminka nechtěla, že nebude poslouchat to vrzání. nebyla jsem schopná jí vysvětlit, že když jsem to zkoušela, tak to nevrzalo a že to zvládnu. tak jsem se musela spokojit s tím, že budu hrát dál jen na jediný nástroj - klavír ;o)
jinak řidičák (ten normální) mám už přes rok, jenom ten mezinárodní kvůli chorvatsku až teď. a na ten už díky bohu žádné testy nejsou =oD i když z jízd bych teď už samozřejmě byla daleko klidnější než tehdy... a uvidíš, že až na to přijde, zvládneš to. hlavně se nepodceňuj ;o) (btw. většina lidí u nás jízdy napoprvé neudělala, na druhý pokus to už ale 99% zvládlo. )

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama