Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz

Berte prosím v podtaz autorská práva.
Všechny mé články, výtvory a veškerý obsah
blogu je autorský a bez mého svolení nebo
bez uvedení zdroje ho prosím nezveřejňujte na svém blogu.

Samé podivnosti

16. srpna 2011 v 17:28 | El |  Deník
U nás doma se teď dějí dost divné věci.
Brácha má teď skoro každý den fotbalový trénink a obvykle ho tam vozí táta, jenže ten teď nemá dovolenou, takže to padlo na mamku která pracuje doma. Včera ráno mi teda oznámila, že veze bráchu na fotbal a navrhla mi, že s ní můžu jet taky a když tak se stavíme v nějakých obchodech a koupí mi něco na sebe. To je samo o sobě dost divné, moje máma si myslí, že se za oblečení vyhazuje zbytečně moc peněz (ale oa sama má samozřejmě oblečení tak třikrát víc než já), takže sem si myslela, že mi chce oznámit nějakou hodně špatnou zprávu a tímhle si to u mě chce vyžehlit. A světe div se, ona se žádná apokalypsa nekonala! S mámou teda nakupuju dost nerada, pokaždé totiž vybírá věci, které se vůbec nelíbí a vykládá, že se potřebuju "nějak zvýraznit", takže to nemohlo dopadnout jinak, než sem na ní před kabinkou syčela, že jestli si teda mám koupit tu otřesnou minisukni, tak že můžeme jít rovnou domů. Navíc, moje máma má příšernou vlastnost a to tu, že mi s oblibou rozhrne celý závěs u kabiny a ptá se mě, jak mi to sedí. Samozřejmě ještě ani nejsem oblečená a půlka obchodu zírá na moje kalhotky. Vážně super! Ale asi to by ten nejlepší nákup na světě, na který mě máma vytáhla, protože mi nakoupila tolik věcí a za takové peníze, jako nikdy. Opravdu nechápu, co se to s ní děje. Ale ne že by mi to nějak vadilo...:)
Bohužel, dneska se zase předvedla. Šly sme na kontrolu k očnímu a opět se mi zhoršily oči, takže sme musely jít ještě k optikovy pro nové brýle. Já sem už u doktorky byla naštvaná, protože opět neprošel můj návrh na kontaktní čočky, prý to není pro oči dobré. Myslím ale, že doktorka pěkně kecá. Nechápu sice proč, ale není mi 5 let, abych se o čočky nedokázala starat. U optika to bylo ještě horší, máma mi pořád cpala otřesné brýle a zase vykládala, že se potřebuji "nějak zvýraznit". Z obchodu sem odcházela s vědomím, že si celý další rok ty brýle, ke kterým mě přemluvila, budu vyčítat.
Asi je to tou pubertou, že se doma tak často hádáme. Ale brácha to tak nemá. To sem zas já ta špatná?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lady Ettel Lady Ettel | Web | 16. srpna 2011 v 19:08 | Reagovat

tak s těma kontaktníma čočkama je to vážně škoda..já sama už je nosím zhruba dva roky a bez nich bych už se teď neobešla..žádné starosti, člověk po pár dnech nošení úplně zapomene, že je má..navíc já brýle opravdu nesnáším a nosila jsem je jen když bylo nutné, a když jsem pak s 2 dioptrijema začala mávat na lidi, které neznám v přesvědčení, že je to kamarádka nějak jsem přemluvila mamku a bylo to..to jsem ráda, že aspoň někdo rád čte moje články..já tvoje taky ráda čtu:))

2 BeeZe BeeZe | Web | 19. srpna 2011 v 13:25 | Reagovat

Já se zase doma hádám věčně s otcem, nemá cenu to řešit, asi je to věkem, prakticky vzato, jak by si s náma moh rozumět někdo o generaci starší.. jednou nám taky naše děti, pokud nějaký budou, nebudou rozumět.

3 Michelle Michelle | Web | 19. srpna 2011 v 14:19 | Reagovat

nejsi špatná. taky jsem měla období, kdy jsme se s mamkou hádaly... ale teď už je to lepší. já taky trochu pozměnila vkus, ona nechává výběr oblečení a všeho více méně na mě, navíc se už daleko líp shodneme.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama