Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz

Berte prosím v podtaz autorská práva.
Všechny mé články, výtvory a veškerý obsah
blogu je autorský a bez mého svolení nebo
bez uvedení zdroje ho prosím nezveřejňujte na svém blogu.

Vše krásné jednou skončí

29. srpna 2011 v 13:48 | El |  Deník

Včera byla poslední prázdninová neděle, ale můj mozek jaksi odmítá fakt, že ve čtvrtek se ráno probudí s tím, že hromadu příštích měsíců bude počítat rovnice, učit se němčinu a dělat rozbory vět. Odporná představa. Je to zvláštní, většinu prázdnin sem se na konci srpna už celkem těšila do školy, teď se mi ale vůbec nechce. Asi j to tím, že sem si první půlku vůbec neužila a necítím se ani nějak odpočatá a osvěžená. Včera mi táta říkal, že doufá, že se co se týče známek zlepším, ale já to moc na změnu nevidím. Jasně, že se budu učit víc, jenže se mnou to není tak jednoduché. U mě ta snaha prostě nestačí. Nejvíc mě pokaždé demoralizuje to, když se na testy učím víc než bratr a známka je stejně horší. To si pak často říkám, že to nemá cenu, že sem na gympl asi blbá a na jiné střední by to bylo lepší. Jenže se svým prospěchem bych se nikam nedostala. A asi bych nakonec ani nechtěla. Přece jenom, i když se mi to zdálo nemožné, tak mi gympl přirostl k srdci.

Už docela dlouhou dobu každý den kontroluji webové stránky školy, protože čekám, kdy se zveřejní rozvrh. Před pár dny sem se dočkala a musím říct, že by bylo lepší dozvědět se ho až ve škole a nezkazit si posledních pár dnů volna. Nechápu, jak nám mohli připravit něco tak příšerného a na první pohled mučícího, jako tenhle rozvrh. Schválně sem se koukla, kolik hodin měla minulý rok třída před námi a máme rozhodně víc. Navíc nám tam šoupli nějaké sportovní hry nebo co, takže máme v jeden den až do 18 hodin a z toho poslední dvě hodiny budeme lítat na hřišti za míčem. Co sem komu udělala?! Ještě ke všemu se bude rozvrh co pár měsíců kompletně měnit, takže je téměř nemožné vytvořit si nějaké mimoškolní aktivity. Sem zvědavá, jak to udělám s klavírem a houslemi, protože toho se vážně nemíním vzdát. Tenhle školní rok asi nebudou mé priority relativně dobré známky, ale to, jak přežít ve zdraví.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pixie da Utara Pixie da Utara | Web | 30. srpna 2011 v 9:05 | Reagovat

já se do školy taky moc netěšim. sme na tom asi stejně: němčina, rozbory vět.. jen ty rovnice mi nevadí, ale zato mi vadí informatika. nějaká rada? nevím, samotný by se mi nějaká hodila. snad jen myslet pozitivně a prostě zatnout zuby a snažit se. a ještě že ti držim palce.

2 Lady Ettel Lady Ettel | Web | 30. srpna 2011 v 19:56 | Reagovat

JO jo už to začne..nějak jsem na to až do dneška nemyslela ale když nějaký BLBEC označil moje a dalších spolužáků jména na našem rozvrhu na fb tak jsem si to nechtěně musela prostudovat, načež jsem zjistila, že máme nového fyzikáře a to je můj hrob..pak jsem se asi hodinu snažila najít učebnici fyziky, mám přece největší čas se připravit:D..tak jsem zjistila, že jsem ji ztratila nebo asi osud chce abych propadla..a tak jsem na školu přestala myslet a hodlám si pořádným nicneděláním užít středu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama