Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz

Berte prosím v podtaz autorská práva.
Všechny mé články, výtvory a veškerý obsah
blogu je autorský a bez mého svolení nebo
bez uvedení zdroje ho prosím nezveřejňujte na svém blogu.

1.září

1. září 2011 v 12:22 | El |  Deník

Už týden před dnešním dnem jsem měla bolesti břicha, což je divné, protože já se do školy obvykle po dvouměsíční pauze celkem těším. Tohle je poprvé, co bych radši vyzvracela snídani, než abych šla po takové dlouhé době do školy. Nakonec ta škola samotná ale nebyla tak hrozná. Měli sme zařazování nových studentů, a to je vždycky alespoň na hodinu. Letos to bylo přijímání na kosmonautský výcvik. Sem fakt vděčná, že když přijímali mě, tak to bylo "jen" do blázince a já nemusela dýchat hélium a pak číst před celou školou věty, které se mi po všech devadesáti adeptech nesmazatelně vryly do paměti. Moje třída musela jen ochutnat nějakou hnusnou kaši a nechat se vyfotit ve svěrací kazajce, ale jinak to šlo.

Třídní naštěstí vyvrátila všem obavy, že budeme mít nějaké sportovní hry a sbor dvakrát týdně až do šesti. Toho sem se docela obávala protože zpívat neumím a se sportem by to dopadlo snad ještě hůř. Bohužel sem ale potakala našeho nového chemikáře a musím říct, že sem snad v životě neviděla tak nepříjemného učitele. Asi se letos z jedničky z chemie zhorším na čtyřku, protože tenhle profesor po nás určitě nebude chtít dvacet vzorečků jako ta senilní učitelka před ním, která dělala jeden pokus třikrát a teploměr strkala do baňky zásadně druhým koncem.

Bohužel sem dneska nešla do ZUŠky ohledně zkoušky na housle. Ne že by se mi tam bůhví jak chtělo, ale už sem si přála to mít za sebou. Dokonce sem té mojí nové učitelce koupila i bonboniéru Milka! Takže jestli mě nepřijmou, tak si tu čokoládu nechám pro sebe.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pixie da Utara Pixie da Utara | Web | 1. září 2011 v 20:55 | Reagovat

nojo, 1. září, z toho mám vždycky takový rozporuplný pocity. na jednu stranu to bylo dneska docela fajn (až na to, že jsem tam trčela do šesti), ale říkám si, že bych se neměla nechat ukolébat falešným pocitem bezpečí.
jo, já šla dneska taky do zušky. ne kvůli sobě, ale jako doprovod kámošky. a myslím, že v zuškách je 1. září taková zvláštní atmosféra-ty tiché chodby, jen pár umělců mířících beze spěchu za svými učitely všemožných uměleckých oborů, takový stav klidu a přece je v něm cosi nadšeného. aspoň to na mě tak působilo, ale já tam byla poprvý a naposled.
taky máte na škole takový divný případy, pokud de o učitele. někdy si říkám, jestli do blázince nepatří oni.
hm, milka? mňam! závidim :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama