Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz

Berte prosím v podtaz autorská práva.
Všechny mé články, výtvory a veškerý obsah
blogu je autorský a bez mého svolení nebo
bez uvedení zdroje ho prosím nezveřejňujte na svém blogu.

No bezva...

15. září 2011 v 18:03 | El |  Deník
Divím se, že ještě žiju. Ve škole je to teď strašný frmol, dneska sme kupříkladu psali čtyři testy a to jen dějepis se mi povedl, protože máme skvělého profesora, který roztříhal test a kousky zadání rozložil po třídě, takže sme měli asi deset minut na to, zjistit si všechny odpovědi. Sice smrdí, šilhá a jeho dech zabíjí, ale na učení je dobrej. Testy má ale příšerně těžký. Brácha s ním vždycky o bod vyhraje a dostane za jedna. U mě to bohužel moc nejde. I když většinu opíšu od něj, protože náš profesor má tu úžasnou vlastnost, že je taky poloslepý. Bohužel, jiní profesoři na operaci očí jít nepotřebují a navíc nám dělají testy na skupiny, takže opsat matiku vážně nejde. A to bych potřebovala jako sůl, mám už dvě pětky. A to sem se učila víc než bratr, který má trojku a jedničku! Život není fér!
Jinak mi dny plynou po hektické učící vlně, kdy člověk prostě nemá čas jít na internet, natož psát články na blog. Když ale obětuje čas na pitomé učení chemie, tak se to určitě vyplatí. Na tu se stejně nestihnu naučit, takže svojí skupině tu prezentaci zkazím. Koho by ale zajímalo, jak získalo svůj název morfium?
Poprvé za celou dobu, co chodím na gympl, si musíme vést čtenářské deníky. Sice sem to jeden rok dělala v páté třídě, ale teď už jsou ty nároky samozřejmě o dost vyšší. Navíc jsou tam knížky, které se mi moc číst nechce, protože já sem spíš na dlouhé romány a ne na povídky nebo J.Verna. Bohužel si ani nemůžeme zvolit nějaké knížky, takže hold musím číst to, co dostanu. Kdyby to byly knížky k maturitě,tak ani neceknu, ale takhle mi to přijde jako ztráta času. Ale co se dá dělat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co ty a tenhle školní rok?

Absolutně super! 27.3% (3)
Mohlo to být lepší 9.1% (1)
Neboj, nejsi jediná, kdo to podělal 63.6% (7)

Komentáře

1 Pixie Beatrice da Utara Pixie Beatrice da Utara | Web | 15. září 2011 v 20:15 | Reagovat

mě už z toho taky hrabe. tedy z tý školy. ale o tom se tu rozepisovat nebudu, ještě bych upadla do deprese :-D
jó, čtenářský deníky, to je letos zase nářez. je to spousta věcí, co mě nezajímaj, ale na druhou stranu osobně sečtělost považuju za důležitější, než vědu a vůbec, prostě myslím, že by bylo dobrý vědět o co de. ale když si mám vybrat mezi eposem o gilgamešovi a mahábharatou... omg :-D

2 Michelle Michelle | Web | 18. září 2011 v 15:13 | Reagovat

to zvládneš. gympl není žádná flákačka... teda obvykle. jakože já jsem jím proplula jen tak, aby se neřeklo, učit jsem se musela začít až ve čtvrťáku, jinak bych vůbec neodmaturovala. Ale asi to bylo taky tím, že jsem měla dobrý základ z devítky. čtyřletý má taky svoje výhody...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama