Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz

Berte prosím v podtaz autorská práva.
Všechny mé články, výtvory a veškerý obsah
blogu je autorský a bez mého svolení nebo
bez uvedení zdroje ho prosím nezveřejňujte na svém blogu.

Zakažte stres!

11. září 2011 v 11:34 | El |  Deník
Neřekla bych, že škola bude fakt tak hrozná, jak se na první pohled zdálo. Teda, pro zatím. Když je týden tak po škole defakto nedělám nic jiného, než že se učím a dělám hromadu úkolů, co nám naložili, ale na známkách to prostě vidět není. Ve čtvrtek jsme psali opakovací test a já nad tím strávila přes čtyři hodiny. A hádejte, co sem dostala. Ano, správně, za pět. Mám chuť se na to vykašlat, i když bych to po první neúspěchu neměla vzdávat. Začínám si o sobě myslet, že jsem asi opravdu blbá, když i po celodenním učení dostanu stejně špatnou známku. Alespoň mám čisté svědomí v tom směru, že něco dělám. Bohužel si o mě asi profesorka musí myslet, že vůbec nic nedělám. Naštěstí mám na třídní profesorku štěstí, chápe totiž, že mi matika faktr nejde a proto mě nenutí, abych šla počítat k tabuli. Vyvolává mě jen ve vyjmečných situacích, az což sem jí vděčná. Na ostatní profesory ale už takové štěstí nemám. V pátek sem se dozvěděla, že na fámu, že profesorka němčiny je těhotná něco je. Celou hodinu jsem jí koukala na břicho a modlila se, aby byla jen tlustá. Houby! Není! Určitě dostaneme jednoho z těch dvou raplů co zbyli ve výběru. Tímhle tempem z němčiny nejen propadnu, ale zhroutím se zní. To ten školní rok hezky začíná.

Četla sem si svoje poslední články a zařekla sem se, že si už nebudu tolik stěžovat. Jak je vidět, nedodržela sem to :D

Tak se tady učím převyprávět text v angličtině a do toho si pouštím Hallelujah. Nemůžu se ale soustředit, pořád musím sledovat ty blbosti, co dělá Shrek s oslíkem a když to dojde k dávení chlupů u kocoura, tak se mi všechno vykouří z hlavy :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lady Ettel Lady Ettel | Web | 11. září 2011 v 13:37 | Reagovat

Ty začátky jsou pěkně těžký..já jsem to taky hned ze začátku schytala špatnýma známkama..nevzdávám se a té tupé češtinářce ukážu, že ona je ta hloupá, co vymýšlí nesmyslné testy, ne já :D

2 miss VeЯůů~ miss VeЯůů~ | Web | 11. září 2011 v 14:55 | Reagovat

jo ty blbinky co tam dělat je hudtý :D a tu písničku Hallelujah jsme se učili :)
Tak ať se ti to zase všechno nevykouří z hlavy :)

3 Pixie Beatrice da Utara Pixie Beatrice da Utara | Web | 11. září 2011 v 18:12 | Reagovat

jojo, mě z tý školy taky hrabe, zvlášť z angliny. dostali jsme novou úču a já si říkala, že je to novej začátek, nová šance, chápej, člověk, kterej ještě neví, jak jsem na tom s anglinou bledě. tak jsem si říkala, že na ní musim udělat co nejlepší dojem, ale už si o mě nejspíš myslí, že jsem úplná trubka, protože jsem si dvakrát za sebou zapoměla učebnici (za tři zapomenutí je pětka) a když mi anglicky řekla, abych se omluvila anglicky, nevěděla jsem, co po mě chce. kdykoliv mě vyvolá, tak mlčim jako ryba, protože se mi přes léto všechno vykouřilo z hlavy. chtěla bych ti poradit, ale nevím jak, kdybych věděla, tak bych nebyla v takový situaci, v jaký jsem teď. asi nezbývá, než se učit a doufat. já vim, moc jsem ti nepomohla. ale já vážně nevím. snad jen hodně štěstí.

4 Michelle Michelle | Web | 13. září 2011 v 16:00 | Reagovat

tu matiku ti nezávidím. ani němčinu. já jsem němčinu nenáviděla, proto jsem si vzala v prváku místo ní fráninu. no, nebylo to o moc lepší =oD
a.
klidně si stěžuj.
=o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama