Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz

Berte prosím v podtaz autorská práva.
Všechny mé články, výtvory a veškerý obsah
blogu je autorský a bez mého svolení nebo
bez uvedení zdroje ho prosím nezveřejňujte na svém blogu.

Zpropadený školní rok

4. září 2011 v 12:31 | El |  Deník
Tak mám za sebou první dva dny školy. Hrozně sem se těšila na víkend, protože sem ze školy i po pár hodinách byla unavená a hlavně sem cítila, že se to na mě všechno valí a myslela sem si, že ze mě nervozita z učení a všechny ty úkoly přes víkend spadnou a já si odpočinu. Houby. Samozřejmě. Teď tu sedím a žaludek se mi nervozitou z bůhvíčeho kroutí jak žížala až je mi z toho blbě. Sem zvědavá jak tenhle rok zvládnu. Dostali jsme několik nových profesorů a vždycky je to změna k horšímu. Na chemii jsme dostali takového hubeného plešatícího skrčka, co nám hned ze začátku oznámil, že "není žádný začátečník, tak ať si nevyskakujeme" a celou hodinu mluvil o svých požadavcích na nás a pravidlech ve třídě, kterou si krásně přivlastnil. Zeměpis, to je snad ještě horší. Před tím jsme měli úplně úžasného učitele, kterému opravdu záleželo na tom, jestli všechno chápeme a klidně tu samou látku vysvětlil desetkrát. Teď sem dostali profesora, který je spíš na matiku, takže se připravuju na to, že budeme počítat objemy planet a rozlohy zemí. Pamatuju si, že ještě v primě při projektovém dni jednu půlku třídy nazýval "tu méně retardovanou". Prostě hrůza. Se svou odolností vůči výtkám a ponižování si můžu rovnou z gymplu balit kufry. Do toho se šíří zvěsti, že naše němčinářka, která je nejhodnější na škole je těhotná a my dostaneme někoho jiného. Máme na výběr ze zástupkyně řiditele, to je špatná volba, ze zástupce řiditele, to je jeho horší volba a dalšího zástupce nevímčeho a to je nejhorší volba. Opravdu, lepší už to být nemůže. Vlastně může, ještě nám bylo sděleno, že v říjnu bude výměnný pobyt a já mám tu čest, že s bratrem nespíš ubytujeme dva němce a budeme se jim pět dnů starat o program. Já neumím německy! Ani slovo! A anglicky taky ne! Kdyby alespoň bratr neměl tréninky. Takhle padnou dva němci na mojí hlavu a já s nima budu muset chodit na bowling, který sem v životě nehrála. Naši rodiče jsou ovšem touto skutečností nadšení, takže se z toho nevykroutím. Bože, co mám kruci dělat?!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pixie da Utara Pixie da Utara | Web | 4. září 2011 v 13:14 | Reagovat

vítej do party. i když na tom asi nejsem tak blbě jako ty. ale hlavu vzhůru, ty to zmákneš! profesoři holt někdy jsou pěkný kreténi a nejlepší je si toho nevšímat. a neupozorňovat na sebe. ten výměnný pobyt ti nezávidim, ale pokud de o bowling, já tam byla jen jednou v životě a nakonec to nebylo tak strašný. držim ti palce!

2 Michelle Michelle | 5. září 2011 v 22:27 | Reagovat

joooo to znám. ale zas. všechno zlé je k něčemu dobré. ale hlavně mysli na jednu věc. zbytečně se nestresuj, protože kdyby sis měla zničit nervy kvůli změnám ze školy, moc k dobru by to nebylo ani tobě, ani tvým rodičům. za ty nervy to nestojí. na gymplu jsem to tak měla s fráninou. za čtyři roky tři učitelky. ta první byla jednoznačně nejlepší a díky bohu jsme ji měli dva roky. zvládneš to. uvidíš. nic jiného ti ani nezbyde, prostě se to musíš naučit nějak ignorovat a přežít...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama