Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz

Berte prosím v podtaz autorská práva.
Všechny mé články, výtvory a veškerý obsah
blogu je autorský a bez mého svolení nebo
bez uvedení zdroje ho prosím nezveřejňujte na svém blogu.

Reiki?

1. října 2011 v 20:10 | El |  Deník
Tak sem, vážení, zažila podivný týden. Jednak bylo volno, kterého je jak šafránu. Strávila sem ho (jak jinak) jenom prací, protože přes týden se prostě všechny úkoly nestihnou. Dodělala sem konečně prezentaci na němčinu, kterou se máme naučit nazpaměť, ale na to já kašlu. Vím, že bych se jen nervovala a k ničemu by to nevedlo. Jsem absolutně smířená s tím, že z toho nebude dobrá známka. Ale je lepší mít čtyřku, než být týden ve stresu z toho, že se to učím několik hodin a k ničemu to nevede. Už mám odskoušené, že když se na něco učím, nikdy mi to nevyjde. Důkazem toho jsou čtyři předešlé písemky z matiky, které dopadly až na samé dno. A ejhle, jednou se na to vykašlu a mám dvojku. Život je prostě někdy strašně nespravedlivý.
Doma je to teď taky docela dobré, až na můj příšerný průšvih v pondělí, u kterého sem si myslela, že se z něj nevyhrabu. Nebudu ho tady rozebírat, protože je opravdu velice osobní a navíc nikoho nechci zahlcovat takovými blbostmi. K mému obrovskému překpavení se doma teméř nic nedělo a taťka mě nepověsil za kotníky ke stropu, jak sem čekala. Dokonce se přišlo i na to, že sem rozbila židli protože sem blba s bratrem a té se ulomilo jedno kolečko. Měla sem parádní štěstí, normálně bych za ty kotníky už fakt visela. Druhý den na to, se mě táta ptal, co chci k Vánocům na odpověď notebook oznámil, že pokud se budu chovat slušně tak ho možná dostanu. Což znamená, že ho mám skoro v kapse. Jupí! Sice mám počítač, ale příliš na něj nechodím, protože brácha nebývá často doma a ten jeho je mnohem lepší, takže se nacpu k němu. Takhle bych nemusela zatěžovat jeho i sebe hádkami o místo u obrazovky. A navíc, strašně mě láká představa, že si budu moct zalést do postele a v klidu pracovat v teplíčku. Takže to mi zvedlo náladu po tom, co sem se s téměř konečnou platností dozvěděla, že dostaneme na němčinu nejhoršího učitele z celé školy. No...super.
Taky sem byla v pátek v domělé "poradně". Bylo mi oznámeno, že mi ta ženská co to vede pomůže zlepšit známky ve škole, zlepšit paměť a takové věci. Vůbec nerozumím tomu, proč mi to doma řekli, když to nebyla ani za mák pravda. Ve skutečnosti sem šla za nějakou, no, nevím jak to nazvat. Prostě se zajímá o duchovno, čakry, reiki a takové věci. Samozřejmě sem byla vyjukaná jak veverka, protože tohle sem nečekala. Pět minut mě tam nutila opakovat pořád dokolečka jednu větu abych ze sebe dostala negativní energii a rovnou mě přihlásila na sezení reiki, nějaké zasvěcení nebo co. Ještě mi bylo zděleno, že sem indigové dítě a proto mi nikdo nerozumí. Opravdu super. Takže sem se nic nedozvěděla a ani mi nikdo neporadil. Navíc k té ženské budu chodit každý týden nebo měsíc, to sem nějak nepostřehla. Já nemám nic proti takovým věcem, dokonce se o to i zajímám, ale dost mě to zaskočilo. Možná se ale ukáže, že to bude fajn.
Tak, a teď se půjdu naučit ty zpropadené okresy na slepou mapu. Odkládám to už dva týdny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Dělá se ti v autě špatně?

Jo, pokaždé 28.6% (2)
Obvykle jo 28.6% (2)
Skoro vůbec 0% (0)
Ne, ani trošku 42.9% (3)

Komentáře

1 Pixie Beatrice da Utara Pixie Beatrice da Utara | Web | 3. října 2011 v 19:40 | Reagovat

jé, to je hustý! podle mě to máš s tou poradnou dobrý. já osobně bych to teda brala. to když jsem byla v poradně já, tak asi jediná věc, která tam měla s duchovnem a čakrama něco společného bylo to, že ta ženská nápadně připomínala ježibabu. ale jináč byla fajn jen byla taková.. přehnaně kamarádská, jako neupřímně, prostě psycholožka, no. tak si to s těma čakrama užij a napiš o tom něco, zní to zajímavě. tak se měj ty indigový děcko :-D

2 Lady Ettel Lady Ettel | Web | 8. října 2011 v 10:26 | Reagovat

němina s tou taky věčně zápasím..teď se ale musím pochválit, protože jsem minulou písemku, tak úspěšně opsala, že se z toho vyklubal plný počet bodů..poprvé a naposled:)

3 Michelle Michelle | Web | 8. října 2011 v 13:26 | Reagovat

páni, to by mě taky zaskočilo, ale pořádně! tak. ale pokud ti to zařídili vaši, aspoň se dozvíš zajímavé věci. a i kdyby to nijak zvlášť nepomohlo s učením, tak minimálně na škodu ti to určitě nebude, takže vlastně o nic nejde =o)
s tou školou ti to nezávidím. ale pevně věřím v to, že to zvládneš. hlavně nesmíš začít panikařit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama