Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz

Berte prosím v podtaz autorská práva.
Všechny mé články, výtvory a veškerý obsah
blogu je autorský a bez mého svolení nebo
bez uvedení zdroje ho prosím nezveřejňujte na svém blogu.

Cože? Už?

24. prosince 2011 v 12:38 | El
Nevěřícně zírám na datum v kalendáři. To už je 24. prosince? Ne, to přece není možné! Ještě mám živě před očima dárky z minulých svátků, to, jak se můj pejsek bál ohňostroje nebo příjemné chvilky strávené u nových knížek od bráchy. Jak to, že to uteklo tak rychle? Když jsem byla malá, čas který zbýval do narozenin, svátků a vůbec všech příležitostí při kterých se dostávají drobnosati nebo sladkosti, se mi neuvěřitelně vlekl, ale posledních pár let to letí raketovou rychlostí. Asi je to tím, že stárnu. Tuhle sem se sebou měla takovou menší rozmluvu na téma dospělosti. Když jsem nastoupila do základky, tak sem se strašně těšila na to, až už budu velká, budu mít práci, budu moct být dlouho vzhůru, koupit si co chci... To asi chce každé dítě. Psotupem času se ale dospívání čím dál tím víc bráním a nechci, aby přišlo. Budu se muset protloukat tím nehostinným pracovním světem a na každém rohu bude číhat někdo, kdo se mě pokusí obrat o to, co si těžce vybojuju. Momentálně když mám nějaký vážný problém tak se pořád ještě můžu obrátit na učitele, tet, stejdy a prostě celou rodinu a oni udělají co nejvíc pro to, aby mi pomohli. Jenže mám takový dojem, že to někdy dělají hlavně proto, že jsem ještě "malá", nedospělá. Co když takové to domácí zázemí zmizí? Možná mám jen zbytečně pesimistický pohled na svět, ale pořád lepší než být sklamaná. Co si o tomhle tématu myslíte vy?
No, zase sem malinko odběhla od toho, co sem má tu chtěla sdělit. Je 24. prosinec, ten kouzelný den, Štědrý večer. Dnes máme být všichni spokojení, bezstarostní a veselí. Já bych vám všem chtěla strašně moc popřát nádherné prožití vánočních svátků, bohatou nadílku a hlavně klid a pohodu a šťastné vykročení do Nového roku.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Michelle Michelle | Web | 25. prosince 2011 v 13:09 | Reagovat

zázemí nezmizí, dokud rodinu budeš mít =o)
taky přeju hlavně hodně štěstí do nového roku, s vánocema už je asi pozdě =o)
jinak takové to cosi "umělecké", jak jsi to popsala, to jsem objevila až na střední, třeba to najdeš též ;o)

2 Nancy Farraigeová Nancy Farraigeová | Web | 25. prosince 2011 v 19:49 | Reagovat

mě taky příde, že to nějak letí, asi taky stárnu. kdo to jen byl, ten co řekl, že mládí je nemoc, ze které se každým dnem trochu uzdravíme? já to mam dobrý, mě připadal vždycky nejlepší ten aktuální věk. sice jsem dřív neměla žádný starosti, ale taky jsem neměla zpoustu toho, co mám těď.
óno to dospívání je vlastně proces, při kterém člověk získává schopnosti, jak se životem protlouct sám, bez pomoci. ale nějaké to zázemí má člověk vždycky, pokud jen ho chce mít. rodina je od toho, aby člověka podporovala jak v osmi, tak v osmdesáti :-D
jináč ti taky přeju hezký vánoce, hodně zdraví štěstí a toho všeho, co se tak obvykle přeje, a hlavně aby se ti podařilo se se všemi problémy porvat, vyhrát všechny bitvy a užít si další rok na maximum. zkrátka a přesně hodně štígra!! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama