Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz

Berte prosím v podtaz autorská práva.
Všechny mé články, výtvory a veškerý obsah
blogu je autorský a bez mého svolení nebo
bez uvedení zdroje ho prosím nezveřejňujte na svém blogu.

Reiki...už zase?!

29. prosince 2011 v 22:43 | El |  Deník
Někteří pravidelní čtenáři výplodů mé (doslova) choré mysli si snad ještě pamatují, že jsem napsala tento a tento příspěvek na podobné téma a to je reiki. Odpoledne jsem se k mé úlevě vrátila a relativně zdravá. Nedávno jsem zjistila, že celou tuhle "reiki akci" zařídila moje teta, která si nejspíš dala za úkol udělat z celé rodiny duchovní ozasenstvo, což se jí - zatím - nedaří. Je to moje milovaná tetička a mám ji moc ráda, takže jí vůbec nazazlívám, že mě dopoledne dotáhla k té ženské. Přece jenom, snaží se mi pomoct. Zvykla jsem si teď spát až do osmi hodin, což je naprostá nehorásnost, dneska sme ale už v půl deváté měli být v Podkrkonoší a to není právě nejblíž. V autě sem byla dost omámená, jelikož mi napsali prášky na nespavost, které zapůsobily velmi dobře, takže sem celou cestu prospala na bráchově koleni, protože jinak se mi spalo příšerně. Dojeli sme se spožděním, takže teta už nás prozváněla a hnala nás k té Jakžesejmenuje. Popravdě, z celého tříhodinového sezení si pamatuji tři věci : Za prvé, ten jorkšírek, který tam pořád loudil pohlazení byl vážně k sežrání a to i přes to, že sem spíš na velké psy. Za druhé, ta ženská mluví víc sprostě než můj bratr a polovina kluků od nás ze třídy. A za třetí, hrozně mě iritovalo ten její způsob mluvy. Vždycky dávala hrozně přehaný důraz na určité slabiky. Třeba to její "výýpal" mi zní v hlavě doteď. Jo a mimochodem, nepijte šípkový čaj, je vážně hnusný.I když to vypadá jako že to bylo hrozné, našly se tam věci, které byli určitě důležité a to nejenom pro mě, ale i pro vás a všechny lidi na této planetě. Každý má nějaké problémy, ale jak je všechny řešit stejně? Je to hrozně jednoduché - stačí myslet pozitivně, protože myšlenka není nic jiného, než energie. A energie podle zákona fyziky nemizí, jen se přeměňuje, takže tím jak myslíme, můžeme měnit nejenom svůj malý svět, ale i ten velký. To je zrovna věc, které já osobně věřím. A to hodně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nancy Farraigeová Nancy Farraigeová | Web | 30. prosince 2011 v 11:03 | Reagovat

jaj, ty tam chodíš i o prázdinách? tak to musí bejt děsný. v osm hodin? já vstávám v devět... :-D ale klidně bych vydržela dýl, jenže v deset přichází každý ráno na kafe kámoška dospělé části rodiny, která je sice fajn, ale všichni vyšilujou, že musim bejt vzhůru, abych se stihla nasnídat, než příde. já jsem zase v autě dycky chcíplá po kinedrilu. tak doufám, že se z tebe nestane duchař, s tímhle rušivým vlivem té reikiařky. :-D
jo, to je docela fakt, to s tím pozitivním myšlením. i když někdy je to zatraceně těžký :-D

2 Michelle Michelle | Web | 30. prosince 2011 v 15:17 | Reagovat

šípkový čaj je fakt děsný, už jsem ho pila. jo a. jakože... něco na tom určitě bude, nejspíš ti to trochu ulehčí a vyčistí hlavu.
třeba dneska jsem vstávala v 11 =oD ale jsem úplně přespaná a všechno mě bolí. doufám, že budu spát dlouho už jen po silvestru a pak už ne. je to krizové.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama