Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz

Berte prosím v podtaz autorská práva.
Všechny mé články, výtvory a veškerý obsah
blogu je autorský a bez mého svolení nebo
bez uvedení zdroje ho prosím nezveřejňujte na svém blogu.

Tak trochu do větru

15. prosince 2011 v 17:14 | El |  Deník
Sedím tady u počítače a najednou nějak nevím, co napsat. Přijde mi tak vzdálené, co jsem sedala ke klávesnici s jasnou myšlenkou co napsat a slova se ze mě sypala tak, že sem o nich ani pořádně nepřemýšlela. Ráda bych napsala něco o tom, jaký byl poslední týden, poslední měsíc, ale vlastně nemohu. Nevím, jestli bych chtěla, nebo ne. Je to všechno tak zamotané a spletené, já fakt nevím, co mám dělat. To, co se teď děje, mě vlastně provází už skoro čtyři roky. Jednou, nebo dvakrát do roka vždycky takhle zmizím, ale v mém okolí to není žádné tajemství, kde jsem a proč. Toho lituju, přála bych si, aby o tom věděli jen ti nejbližší. Je to stejné jako když se vám stane něco opravdu trapného. Taky nechcete, aby se to šířilo dál, do vaší třídy, školy, ulice. Tohle je dost podobné. Možná je to taky trapné. Asi právě proto to nechci napsat, sdělit to někomu jinému než rodině. Kdybych teď šla třeba na lide.cz, nebo kamkoliv na chat, klidně bych to tam napsala, ale teď, když sem si k tomuhle blogu pěstovala téměř rok vztah, když mám opravdu ráda všechny ty blogery, co mi tady přispívají komentáře a když si jich neskonale vážím, tak to prostě nejde. Nejde to sem napsat. Nechci ztratit tohle místečko, kam můžu zajít vyplakat se, sdělit svoje úspěchy nebo jen bezduše tlachat o úplných zbytečnostech. Teď si asi myslíte, bůchví co sem neprovedla, že? Ale mrtvolu u mě ještě nehledejte, zas tak hrozně to není. Možná to celé není tak hrozné, ale já se za to stydím. Moc. Vím, že to sem jednou napíšu. Vlastně mě i trochu zajímá, jak to berou ostatní lidé. Jestli jim to přijde trapné, nebo ne. Jenže minimálně dnes na to nejsem připravená. Možná na Vánoce, o prázdninách. Ale jednou určitě...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Michelle Michelle | Web | 18. prosince 2011 v 12:00 | Reagovat

myslím, že cokoliv sem chceš napsat, tak tehdy, až opravdu budeš chtít. a ať to bude cokoliv, lidi, co sem rádi chodí to vezmou tak, jak to je, ať je to co je to. určitě ne zle.
těším se, až se sem vrátíš naplno. ale už tak jsem ráda, že od minulého článku uběhla kratší doba než předtím. ráda tě tu vidím =o)

2 Lady Ettel Lady Ettel | Web | 18. prosince 2011 v 17:42 | Reagovat

máš pravdu..když jsem si zakládala blog, chtěla jsem se taky svěřit lidem, které nikdy v životě neuvidím se svými "problémy", ale když jsem poznala ostatní blogery, tak jsem pochopila, že v tom podstata blogování není..ale i tak tomu děkuji a jsem ráda, že jsem si na blog a mé přispěvovatele zase našla čas:)..nicméně je důležité se nebát svěřit, ale někdy se ta osůbka, která tě chce vyslechnout hledá těžce..vždy si myslím, že už jsem ji našla a nakonec mě stejně dřív nebo později zklame a kruh se uzavírá...důležité je věřit:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama