Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz

Berte prosím v podtaz autorská práva.
Všechny mé články, výtvory a veškerý obsah
blogu je autorský a bez mého svolení nebo
bez uvedení zdroje ho prosím nezveřejňujte na svém blogu.

Ježiš, to už je rok 2012?

1. ledna 2012 v 18:41 | El |  Deník
Přijde mi to jako měsíc, kdy jsme slavili příchod roku 2011 a najednou si doma připíjíme na rod další. Strašně rychle to uteklo, možná až příliš rychle. Za minulý rok jsem nasekala spoustu chyb a udělala mnoho přešlapů, ale nedá se říct, že by to bylo špatné. Potkaly mě i zajímavé a pěkné věci, jako třeba že se můj pejsek konečně naučila sednout a že to je pořádný výkon. Ostatním členům rodiny se taky nevedlo zrovna nejlépe a řekla bych, že nejhůř to odnesl taťka. Je závodním lomu a někkdy před létem jednomu neopatrnému dělníkovi utrhl stoj ruku. Chudák taťka nevěděl, jestli nepůjde sedět, mohl třeba něco přehlédnout a pak by za to mohl on. Pro nás pro všechny to bylo dost těžké, takže jsem i tak trochu ráda, že ten smolný rok je za námi a pokusím se špatně hrát optimistku a budu s nadějí hledět do dnů dalších. A co vy? Jak jste spokojení s právě odešlým rokem?
Sem děsně ospalá, takže to rychle ukončím takovým sdělením: příští dva až tři týdny tu nebudu z důvodu téhož jako u mých minulých nepřítomností. Snad se sem už brzy vrátím na trvalo.
Pac a pusu
....
To byl vtip
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Michelle Michelle | Web | 1. ledna 2012 v 19:52 | Reagovat

nejsem si jistá, co přesně byl ten vtip =oD
ale to nevadí.
jako ty doufám, že tento rok bude o veliký kus lepší než ten minulý, protože ten minulý zkazil co mohl. jediné, co bych mu neodpustila a tudíž co se povedlo byla maturita. ale vůči zbytku to není žádný zázrak...
snad ti všechno bude klapat jak má a budeš sem zase chodit častěji =o)

2 Lady Ettel Lady Ettel | Web | 6. ledna 2012 v 18:23 | Reagovat

já jsem spokojená hrozně moc..přihodilo se mi hodně hezkých věcí, některé bohužel skončili zklamáním, ale to se stává a mě to nerozhází:)přeji všechno nejlepší do nového roku, ať se nedějí žádné katastrofy:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama