Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz

Berte prosím v podtaz autorská práva.
Všechny mé články, výtvory a veškerý obsah
blogu je autorský a bez mého svolení nebo
bez uvedení zdroje ho prosím nezveřejňujte na svém blogu.

Kdo má pořád vymýšlet nadpisy?!

21. ledna 2012 v 17:12 | El |  Deník
Sedím tu doma, koukám do počítače a připadám si tak nějak nekulturně. Teda, nevím, jak to říct, ale tak nějak nepatřičně. Vy jste si nikdy nepřipadali tak jako mizerně, s pocitem, že všechno na co sáhnete se pokazí? Já si to uvědomuji čím dál víc a to zvlášť když piju tenhle čaj co mi mamka koupila na uklidněnou. Ta budoucnost se rýsuje nějak špatně, tahy jsou úplně jinak, než bych chtěla. Jenže nemám gumu. Nevím, jak vrátit zpět to, co sem udělala. Asi už jen můžu pokračovat dál v tomhle zkaženém výkresu, plný chyb a nedorozumění. Od té doby, co se vědomě snažím napravit tu paseku, se to kazí čím dál víc. Už se bojím o cokoliv se pokusit, protože při neopatrnosti by se to nakonec zřítilo jak domeček z karet.
Možná je to způsobené tím, že sem se tak moc upla na změnu, jinak vážně nevím. Když po sobě čtu to, co sem napsala, tak mi to přijde jako docela horor, ale tak zlé to zas není. Každý má asi chvilky, kdy se cítí mizerně. A že já tohle dost znám. Ale to je zase jiná kapitola, kapitola, kterou nerada rozebírám. Sem já to ale složitý člověk... Přijďte mě někdo rozveselit do té chumelenice...!
Zdroj obrázku zde
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nancy Farraigeová Nancy Farraigeová | Web | 21. ledna 2012 v 18:37 | Reagovat

tyhle chvíle má občas každej. nejlepší je se na to snažit nemyslet a dělat něco, co tě baví. třeba pustit si nějakou komedii, nebo prostě něco optimistického. třeba si číst saturnina, jsem někde slyšela. a s těmi starostmi, s tim ti bohužel pomoct nemůžu, i když bych chtěla. to musíš zvládnout sama.

2 Michelle Michelle | Web | 21. ledna 2012 v 21:55 | Reagovat

všechno jde. pokud jsou na výkresu čáry, co se ti nelíbí, nemusíš je mazat. jednoduše je zakryj čarami správnými, těmi, o kterých víš, že mazat nepotřebují.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama