Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz

Berte prosím v podtaz autorská práva.
Všechny mé články, výtvory a veškerý obsah
blogu je autorský a bez mého svolení nebo
bez uvedení zdroje ho prosím nezveřejňujte na svém blogu.

Nový pokojíček

15. ledna 2012 v 10:33 | El |  Fotky
Nadpis je trošku zavádějící, protože nový vlastně není. Mám ho přestavěný už asi ěmsíc, ale pořád nebyl čas něco vyfotit, nebo když byl, tak se na to zapoměla. Vždycky sem se tak trochu za svůj pokoj styděla a pokud možno jsem příliš nevodilala kamarády domů, protože ten minulý nebyl zrovna esteticky pojatý, ale te´d je podle mě absolutně úžasný a hrozně útulný. Mamka je hodně umělecky zaměřená, takže dokáže prakticky z čehokoliv udělat něco pěkného. Třeba naše zahrada je toho důkazem. Dřív to byl jen velký kus trávy a dneska je vážně moc pěkná. Mám tam konečně i místo na vytouženou nástěnku a tak sem přemýšlela, čím jí zaplnit, aby vnesla trochu pozitivní energie do jinak šedých dnů. Co byste na ní dali vy? Původně sem tam chtěla dát ty překrásné obrázky od kamarádky, jen mi ale přijde hloupé je všechny propíchat špendlíkama a za čas je vyměnit. Takže teď jsou tam dva, mám tam přilepené své dobré vlastností,které mi pár dobrých duší sepsalo a nějaké kartičky, co sem dostala z Reiki. Možná tam ěnco i nakreslím sama, ale tahle činnost mi nikdy moc nešla, takže to by to asi nebylo nic moc povzbudivého. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nancy Farraigeová Nancy Farraigeová | Web | 15. ledna 2012 v 12:46 | Reagovat

hezkej pokojíček. to já se o ten svůj musím pořád dělit s bratrem. a když se k tomu přičte to, že jsme oba bordeláři... katastrofe! no k tý nástěnce... hele, zkus si třeba zajít na nějakou stránku s citátama slavnejch osobností a když tě nějakej osloví, tak si ho přepiš a dej si ho tam. nebo si tam můžeš vyvěsit úryvky ze svejch oblíbenejch knížek. prostě nějakou větičku, která ti navodí dobrou náladu. taky je sranda věšet si na takový nástěnky různý perličky a hlášky kamarádů, nebo i z filmů. a nebo si tam můžeš pověsit fotku, z internetu, nebo vlastní, případně obojí.
a k těm obrázkům, jak se ti do nich nechce píchat špendlajzema, hele, tak můžeš třeba zapíchnout dva špendlíky jakoby skoro rovnoběžně s nástěnkou a zastrčit tu fotku na ně. stačí dva dolů směrem vzhůru a dva nahoru, směrem dolu. :-)

2 Handle Handle | Web | 16. ledna 2012 v 18:52 | Reagovat

Vypadá pěkně. :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama