Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz

Berte prosím v podtaz autorská práva.
Všechny mé články, výtvory a veškerý obsah
blogu je autorský a bez mého svolení nebo
bez uvedení zdroje ho prosím nezveřejňujte na svém blogu.

Školní kolotoč

18. ledna 2012 v 16:40 | El |  Deník
Špatné je, pokud onemocníte a chybíte třeba týden ve škole. Já mám v tomhle výhodu, protože s bráchou chodíme do stejné třídy, takže se to doma v pohodě doučím. Horší ale je, když chybíte třeba tři týdny, ale když chybíte tři měsíce, to je teprve něco. To práve zažívám já. Vlastně sem během těch třech měsících byla třikrát ve škole, ale myslím, že to mi to nijak neusnadňuje. Češtinu zvládám, ta je v pohodě, angličtina víceméně taky, fyzika, děják a takové věci taky ještě jdou, ale ta matika, chemie a hlavně němčina, to je absolutní hrůza. Z matiky zítra píšeme a já nemám šanci dostat nic lepšího, než pětku. Jak se mám naučt novou látku souběžně s tou starou? Tu současnou nemůžu pochopit, protože sem se ještě nedoučila předcházející, takže se jí musím naučit první, jenže to mi nezbude čas na tu novou. Je to kolotoč a já nevím, jak z něj vystoupit. Sice mám od doktorů zakázáno se přetěžovat, ale ten týden co sem už doma nedělám nic jiného, než se učím, učím a učím. Jediné oddechnutí bylo když sem byla na chvíli s kamarádkou, ale jinak nic. Mám z toho hrozný guláš a už očekávám to, že prostě prolítnu. Já, ta základková premiantka. Bože, to bych do sebe fakt neřekla. Buď propadnu z němčiny, nebo z matiky, ale spíš z té němčiny. Ono vám nepřidá, když vám profesor nadává, jak jste pitomí, neučíte se a tak podobně. Kdybycho měli tu profesorku jako minulý rok, tak bych z toho alespoň nebyla tak vynervovaná, jako sem teď. Měla bych se jít učit. Spíš musím. Sice dostanu pětku, ale nebudu mít špatné svědomí, že sem se na to neučila. Alespoň sem trošku upustila páru, jinak bych se ze všeho zbláznila...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nancy Farraigeová Nancy Farraigeová | Web | 18. ledna 2012 v 19:43 | Reagovat

jó, tak to ti nezávidim. škola je holt svinstvo, ale bejt to musí. podobnej kolotoč mám s němčinou, ale to je hlavně proto, že jsem na to dřív kašlala. teda, já na to kašlu furt. hele, ale jestli máš od doktorů zakázaný se přetěžovat, tak se snaž mírnit. člověk se vždycky může doučit, ale zdraví máš jen jedno. no, poradit ti nemůžu, sama mám se školou problémy. ale jsem si jistá, že se ti to podaří překonat. ty nejsi holka, kterou hned všechno porazí. nejsi. určitě to zvládneš, stačí si jen věřit. držim ti palce.

2 Handle Handle | Web | 20. ledna 2012 v 22:37 | Reagovat

To jo, to dopisování je blbý, když chybíš, ale aspoň, že tam máš toho bráchu. Ale na tak dlouho to musí bejt fakt nemilý, tak přeju hodně štěstí :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama