Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz

Berte prosím v podtaz autorská práva.
Všechny mé články, výtvory a veškerý obsah
blogu je autorský a bez mého svolení nebo
bez uvedení zdroje ho prosím nezveřejňujte na svém blogu.

Kdo miluje kavárny?

22. března 2012 v 17:13 | El |  Deník
Tak nějak cítím potřebu sem něco napsat, i když prakticky nevím, co by to mohlo být. Je to takový zvyk, jednou za čas sem něco napsat a už mi přijde, že sem o sobě nedala příliš dlouho. Teda, ne, že by to někoho zrovna zajímalo.
Celý tenhle týden je... no, ne právě skvělý. O víkendu se doma rozpoutala menší Třetí světová válka a ta prakticky trvá až doteď, takže to není klidný návrat domů po ne příliš vydařených dnech ve škole. Člověk ani neví, kam se mu chce míň, jestli domů, nebo do školy. Pondělí, to nebylo tak hrozné, měli jsme dlouho školu a to mi v poslední době vyhovuje víc, než když máme jen pár hodin, protože člověk alespoň nemá tolik času přemýšlet sám o sobě, o svých problémech a vůbec se vrtat sám v sobě, vrátí se domů po sedmé hodině a je tak unavený, že si je udělá úkoly, z donucení chvíli cvičí na klavír a pak tak jedině zaleze do sprchy a následně se stočí do klubíčka a zavrtá se tak hloboko pod deku, že ho nikdo nenajde. Stejně tak mi v poslední době vyhovuje i úterý, i když máme školu do dvanácti, ale čím dám častěji se v tenhle den vídám s mojí skvělou kamarádkou a ta mi vždycky dovede "rozsvítit" den. Není snad chvíle, kdy bych se s ní cítila špatně, s ní jsem vážně.... ježiši, to je klišé, ale fakt sem s ní šťastná. Cítím se s ní jako normální holka, taková, jaká nikde jinde být nemůžu a za to sem jí hrozně vděčná. Sice tohle úterý tedy bylo dost pitomé, ale díky ní sem se domů vrátila s úsměvem na tváři. Nesmím samozřejmě opomenout jejího kamaráda, ten byl absolutně epesní. A hádejte co! Uvidím se s ním už v sobotu! A s kamarádkou taktéž a dokonce i v jedné úžasné kavárně! Tohle nemá chybu. Víte co? Já tady ten článek utnu, vyvolala sem si tak krásné vzpomínky, že si je nehodlám kazit tím, že budu myslet na špatné dny. Asi bych se měla do něčeho pustit, ta nečinnost, případně zaboření do učebnic mi tedy na duchu právě nepřidávají.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Leela Leela | Web | 22. března 2012 v 18:00 | Reagovat

Jo občas si taky říkám, co je lepší.. domov nebo škola..
Správně mysli na to pozitivní, já ti to přeju :).

2 Michelle Michelle | Web | 25. března 2012 v 19:20 | Reagovat

já miluju kavárny =o) ale ty nekuřácké.
jinak... nevím, asi jsem nezažila, že bych nevěděla kde mi je líp. zatím se mi v těch nejhorších chvílích ve škole povedlo najít doma zázemí. snad to bude brzo vše v pořádku...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama