Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz

Berte prosím v podtaz autorská práva.
Všechny mé články, výtvory a veškerý obsah
blogu je autorský a bez mého svolení nebo
bez uvedení zdroje ho prosím nezveřejňujte na svém blogu.

Hups..

27. dubna 2012 v 18:58 | El |  Deník
Nějak je toho na mě v poslední době moc. Ale ne, konec s výmluvami, není toho moc, i když by tedy mělo být, jelikož ve škole je to všechno na houby, nic se mi nedaří, testů čím dál víc, já je nezvládám a do toho je tu ještě kolosální hádka doma. Jo, zase ta zpropadená škola... taky máte takový pocit, že se kolem vás roztahuje jako nestrvůra a zacpává všechny vaše skulinky k dýchání, až vám nezbude nic jiného, než její děsivý stín a její studený dech cítíte i když spíte? Přesně takový pocit mám já, jako by se situace, minimálně doma, shlukla jen do starostí o tom, kolik kreditů mám z němčiny, jestli sem šla na třetí doučování za týden a jak jsem dopadla v testu z matematiky. Jistě, to chápu, rodiče se mají zajímat o takové věci, když oni se ale nezajímají o nic jiného a to je někdy trošku depresivní. Taky mi po té hádce zakázali počítač, i když ne ta dak docela, můžu na něj každý den na chvíli, ale můžu na něm tvořit jen věci do školy, takže to není žádná výhra. Dřív by mi to vadilo prostě z principu, taky bych se někdy nudila, ale to je tak celé, teď mi ale vadí hlavn to, že si němůžu psát s Ním. Mám strach, že na mě zapomene a bude radši s těmi holkami, které nemají zakázaný počítač a se kterými se vídá víc, než se mnou. Ach jo, tohle je tak nejisté, nedovedu přemýšlet pomalu o ničem jiném než o něm a o tom, proč mi neodepisuje. Řekla sem něco špatně? Ne, stop, začínám se chovat jako bláznivá puberťačka, radši půjdu od počítače, jsem tu tajně a kdyby na to taťka přišel, tak zítra nesmím ven a to mi za to nestojí. Zvláště, když jdu s Ním.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nancy Farraigeová Nancy Farraigeová | 28. dubna 2012 v 13:19 | Reagovat

škola je někdy hrozná mrcha, ale pořád si můžeš říkat, už jenom dva měsíce a sou prázdniny. alespoň tak to dělám já, i když to někdy taky moc nepomáhá.
aspoň ti ale nezakázali chodit ven.
láska je krásná věc, i když s sebou přináší často strach a nejistotu. nemysli na obavy a snaž se si to užívat, dokud to jde. :-D

2 Dottie Dottie | Web | 28. dubna 2012 v 18:56 | Reagovat

No jo rodiče.. S těma nic neuděláme. Taky mě štvou a to je mi devatenáct a v tomhle věku jsem si myslela, že si budu moct dělat co chci. Tak nic no.. Dokud se neodstěhuju, tak pořád budou kontrolovat v kolik chodim domu a podobný věci :D.
Určitě na tebe nezapomene. Teda aspoň pokud tě má rád a to určitě má :).

3 Michelle Michelle | Web | 28. dubna 2012 v 22:14 | Reagovat

pokud tě má rád, nemusíš mít strach, že by zapomněl. a když si nebudete psát každý den na netu, taky se nic nestane, aspoň se tolik neomrzíte. možná to zní jako že to není vůbec možné, ale všeho moc škodí přeci. takže si z ničeho nedělej těžkou hlavu. :)

4 Handle Handle | Web | 2. května 2012 v 11:05 | Reagovat

No jo, ta škola... :))
Éra "zakázaný počítač" už mám naštěstí za sebou, uff :D a neboj, určitě Tě nikdo kvůli zakázenému PC opouštět nebude ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama