Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz

Berte prosím v podtaz autorská práva.
Všechny mé články, výtvory a veškerý obsah
blogu je autorský a bez mého svolení nebo
bez uvedení zdroje ho prosím nezveřejňujte na svém blogu.

Pouť

6. dubna 2012 v 13:03 | El |  Deník
Chtěla bych se na skok vrátit k poslednímu příspěvku, který se týkal koncertu. Podle mých katastorfických představ nás cestou do kina málem srazilo auto, během vystoupení vybuchla bomba a já kamarády pozvracela, protože sem snědla příliš mnoho popcornu, následně vystupujícího ranila mrtvice z mých otřesných šatů k na závěr přiletěli mimozemšťani, kteří nás unesli na miliony světelných let vzdálenou planetu, kde nás použili jako obětní beránky při krvavém rituálu. K mému nevýslovnému štěstí se nic takového nestalo, dokonce to dopadle opravdu dobře, prostě tak, jak bych to vůbec nečekala. Jednak, bylo to opravdu podařené vystoupení, vtipné, kulturní a dobře připravené a když se k tomu přidal fakt, že vedle mě seděla moje nejlepší kamarádka, která je prostě tak úžasná, že na popsání tohoto faktu nestačí slovní zásoba ani Platóna a z druhé strany seděl velice pohledný, vtipný a intelifentní mladý muž, tak řekněte sami, komu by se to nelíbilo? Dokonce mě i doprovodil k parkovišti a to byla pěkná zima! Dobrá, měla bych se uklidnit, chvílemi to dost přeháním. Momentálně si s ním stojím docela dobře, až tak dobře, že mě pozval na pouť. Jdeme tam jen mi dva. Jsem mnohem nervóznější, než před tím koncertem. Když o tom tak přemýšlím, tak sem určitě nemusela být tak nervózní, protože většinu času co jsme byli spolu zaplnilo vystoupení, takže teoreticky se nemohlo nic stát, kromě výše popsaných věcí a navíc, byla tam se mnou kamarádka a ta, kdyby se něco dělo, by to jistě zachránila, takže prakticky o nic nešlo, jenže teď je situace jiná, ona tam nebude, takže jsem v tom sama. Je to už zítra. Teda, jestli tohle dopadne dobře, tak... tak...budu šťastná. Jednu chvíli ho beru jako úplně obyčejného kluka, vlastně ho tak asi beru pořád, ale do těch pocitů se vždycky vetře něco, co mi říká, že je prostě jiný. Jiný pro mě. Držte mi palce :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Leela Leela | Web | 6. dubna 2012 v 22:14 | Reagovat

Ze začátku jsem ti to dokonce věřila :D. Držím ti palce, hrozně moc :) ať vám to dopadne dobře a na žádné trapasy nemysli, budu to skvělé, buď sama sebou :).

2 Michelle Michelle | Web | 6. dubna 2012 v 23:28 | Reagovat

držím pěstiiiiii! dopadne to dobře, tím jsem si jistá =o) a pokud se něco nevyvede, aspoň se budete mít příště čemu smát =o)
to s tím nadšením... nejde o nadšení pro něco... bude mě to bavit dlouho. ale jde o mé povolání, takže... otázka je, která možnost bude lepší po zbytek života.

3 Nancy Farraigeová Nancy Farraigeová | 7. dubna 2012 v 12:17 | Reagovat

tak to je super, že to vyšlo! i když já bych na tvym místě mimozemšťany uvítala... (pořád kouká na akta x, takže mimozemšťan se u ní rovná mulder a scullyová, tedy romantika jako kráva) i když ten krvavej rituál asi neni úplně příjemná okolnost...
on tě pozval na pouť? wow, já ti tak závidim! a zároveň mám radost; kvůli tobě. tak ti držim palce, ať ti vyjde i tohle! hodně štěstí!

4 Baxy Baxy | Web | 20. května 2012 v 18:49 | Reagovat

úžastný blog! :))  držím palce ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama