Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz

Berte prosím v podtaz autorská práva.
Všechny mé články, výtvory a veškerý obsah
blogu je autorský a bez mého svolení nebo
bez uvedení zdroje ho prosím nezveřejňujte na svém blogu.

Je to jasné

16. června 2012 v 18:40 | El |  Deník
Nevím co psát, ačkoliv moje hlava je myšlenkami a pocity naplněná k prasknutí, víří v ní a ani na chvíli mi nedají pokoj. Od minulé soboty se toho hodně změnilo, vlastně se celá situace kompletně změnila a rozhodně ne k lepšímu. Přestože se změnilo několik věcí, jsou mi úplně ukradené, kromě jedné, která zastínila všechno ostatní. Co na tom, že v němčině sem neprovedla obhajobu a nejspíš dostanu N, co na tom, že je na mě taťka naštvaný na nejvyšší míru, co na tom že propadám z matiky, když se stalo něco mezi námi, něco mezi mnou a Jím. Měli bychom si promluvit, chci si promluvit a cítím, že to mezi námi leží jak balvan a ten potřebuje odvalit, aby byla cesta volná, ale za boha nevím jak začít a nevím, co vlastně přesně chci řešit, protože nevidím tu základní věc, tu kvůli které jemi tak hrozně, takže jsem tak nějak zamrzla na místě. Navíc myslím, že on to řešit nechce, nejspší ani nevidí nic k řešení a co hůř, nejspíš už nemá vůbec zájem, jinak si jeho chování nedovedu vysvětlit. Nejdřív sem to brala, jak říkala kamarádka, že je to prostě slepičí mozeček, jenže teď už prostě úplně vidím, že ztratil absolutně zájem, že už mě nechce, jinak si to nedovedu vysvětlit. Tenhle víkend se neuvidíme. Původně jsme měli vidět i s kamarádkou, což mě troch mrzelo, ale ne kvůli té podstatě, spíš prot, že on mi řekl, že "už mu to bez ní přijde blbé". Fajn, úžesné, takže naše rande mu přijdou blbé, fakt super. Kdyby ale alespoň nějaké bylo, teď žádné nebude, protože mmi dopoledne napsal, že nemůže. Byl hodinu na Skypu, napíše mi jednu větu a když odepíšu, tak mi neodpoví a bez rozloučení odejde. Ne, tohle vážně nechápu. Nebo chápu, ale nechci si to připustit. Že je to jasné? Bože můj, nebertme mi ho!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nancy Farraigeová Nancy Farraigeová | Web | 16. června 2012 v 20:56 | Reagovat

Ajaj, trable s láskou? El, to bude dobrý. tak jo, tim ti asi moc nepomůžu. ale hele, jestli se chová takhle, tak ti za to nestojí. a nebo má pro to nějakej důvod. třeba má nějaký problémy, kterejma tě nechce zatěžovat a proto nemohl. ale na druhou stranu, to co píšeš, že řek... no, hele, podle mě byste si měli promluvit. dovedu si představit, jak je to těžký, ale problémy se nemaj obcházet a ignorovat. napiš mu, nebo si ho prostě odchytni a promluv si s ním. uvidíš, že se to srovná. držim palce. :-)

2 El El | Web | 16. června 2012 v 22:18 | Reagovat

[1]: To je snad poprvé, co reaguju na na komentář :D
Musím ti poděkovat, potěšilo mě to. Je to hezký pocit vědět, že na vás někteří lidé nekašlou, zvláště když se ani neznáme osobně. Kolikrát člověk zjistí, že najednou má hrozně málo lidí, kteří by ho podrželi, kdyby se něco stalo... ještě jednou děkuju :)

3 Michelle Michelle | Web | 24. června 2012 v 9:21 | Reagovat

mám strach, že ti ho nikdo nebere. tyhle situace bývají složitější, než se zdá...
ale nevěš hlavu. ať to dopadne jakkoliv, zažili jste spolu krásné chvíle, bylo ti dobře, myslím, že ti to hodně pomohlo. a nezapomínej, že co tě nezabije, to tě posílí. každá zkušenost tě posune o krok dál. ty špatné, pokud je překonáš, tě posunou o tři.
nabila jsem si nos, když po roce a půl dlouhém vztahu jsem zjistila, že mi asi celou dobu pěkně lhal a před kamarády ze mě dělal idiota. moc mi to prospělo. přidalo mi to na sebevědomí. a taky na opatrnosti.
a ať to dopadne jakkoliv, bude to pro tebe dobře. první možnost je, že budeš mít super vstah. hm. druhá možnost je, že zavčasu zjistíš, že ti za to nestojí a nenecháš se tahat za nos tak dlouho jako já.
drž se.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama