Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz

Berte prosím v podtaz autorská práva.
Všechny mé články, výtvory a veškerý obsah
blogu je autorský a bez mého svolení nebo
bez uvedení zdroje ho prosím nezveřejňujte na svém blogu.

The first trip to the Prague

16. července 2012 v 11:12 | El |  Deník
Nějak nevím, co psát. Všechny dny jsou teď takové fádní, stejné, neměnící se. Každý den usínám s pocitem, že vím, co bude zítra, ráno se probudím do nového dne a vím, co mě za den čeká. Nic. Nedokážu určit, jestli je dobře, když víme, co nás druhý den čeká. Asi je to dobře, pokud to ovšem není tak jako u mě, že jsou všechny dny stejné, že nebude žádná odychlka a když bude, tak je většinou špatná a proto se snažím na ní příliš nemyslet, nebo-li co se může pokazit, to se pokazí a je to pravda. Včera sem vlastně zažila nejhezčé den těchto prázdnin, byly jsme s kamarádkou v Praze. Pro většinu lidí je to zcela normální, ale já v Praze byla jen párkrát se školou, jednou na letišti a pár měsíců v nemocnici, ale jinak ne, natož abych tam byla bez dozoru jen s kamarádkou. Chtěla jsem tam jet na patnáctiny a zpečetit tak to, že už jsem dost samostatná na to, abych to zvládla, ale mamka to rezolutně zamítla a kamarádka po několika měsících tento nápad vytáhla znovu a já se rozhodla, že tam prostě pojedu, že nic horšího než co se stalo se už stát nemůže, tak sem doma prostě řekla, že jedeme do sousedního města do aquaparku a nakupovat, což mi bylo svoleno. Byl to doopravdy úžasný den, moc mě to bavilo a na celou tu dobu sem zapomněla na Něj, byl to tak úlevný pocit se zase bavit, na chvíli odhodit tu šedou škrabošku smutku a být šťastná, šťastná jako ostatní. Jenže sem přijela domů, mamka sem i prohrabala v kapsách a vytáhla účtenky z obchodů, na kterých samozřejmě byli adresy obchodů, takže velmi rychle přišla na to, že místo v Kolíně sem byla v Praze. Kupodivu jí to ale nerozlobilo, dokonce to ani neřekla taťkovi, který by mě za to zabil, jen jsme si popovídaly o tom co je správné a špatné a řekla bych, že odteď můžu do Prahy už jezdit oficiálně. Alespoň něco se povedlo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 J-Zee J-Zee | Web | 16. července 2012 v 12:00 | Reagovat

Tak to je super,že tam teď můžeš. Praha je krásná. Ale já mám radši Plzeň - doma je doma. :) Plzně se nevzdám ani kvůli Praze. :) A nevím,ale myslím,že moje mamka by byla naštavaná,kdyby istila,že jsem byla v  Praze bez jejích svolení..

2 Michelle Michelle | Web | 16. července 2012 v 23:22 | Reagovat

tyjo, já jsem takhle bez svolení nikam nejela. s našima funguju tak, že se vždycky domluvíme. někdy je ukecám, někdy mají moc pádné argumenty a moc jasno, takže musím nápad oželet. ale funguje to a dovolují mi toho poměrně dost.
třeba to tak jednou taky zavedeš :)

3 Creencia Creencia | Web | 17. července 2012 v 19:35 | Reagovat

Jsem ráda, že sis tu Pahu s kamarádkou užila :) Ale myslím, že bys rodičům příště neměla lhát, vzájemná důvěra je důležitá :)
Jinak jsem si díky tvému článku uvědomila, jak moc beru Prahu jako samozřejmost ( i když- ruku na srdce- Praha je hodně předceňovaná :)) Nějak jsem zapomněla, že lidé bydlí i dál než v Praze nebo v Středočeském kraji a výlet do Prahy je pro ně fakt událostí jednou za delší čas...
Ale co, já zase za svůj dvacetiletý život nikdy nebyla v Brně nebo v Ostravě, což zase nechápou moji moravští kamarádi...

4 Nell Nell | Web | 17. července 2012 v 23:22 | Reagovat

Vidíš! :) Jak jsem řikala, takovéhle dny pomůžou...alespoň trochu. Určitě zkuste s kamarádkou podniknout zase nějaký výlet a bude líp..věřím tomu. Ale radši buď doma co nejvíce pravdivá, ať se ti zbytečně nenabalí problém:)..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama