Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz

Berte prosím v podtaz autorská práva.
Všechny mé články, výtvory a veškerý obsah
blogu je autorský a bez mého svolení nebo
bez uvedení zdroje ho prosím nezveřejňujte na svém blogu.

Vážně je to nejhorší za mnou?

31. července 2012 v 19:34 | El |  Deník
Mám takový pocit, jako by se v mém životě nic moc nedělo. Tedy, ono se většinou neděje nikdy, já vedu vlastně dost nudný a usedlý život, na patnáctiletou holku, ale teď je to vážně takové mrtvé. Musím přiznat, že to nejhorší období je (snad) už za mnou, už tolik nebrečím, tolik na Něj nemyslím a vůbec, je to lepší, ale ne dobré. Teď se mi povedlo být pár dnů docela v pohodě, nejsem si ovšem jistá, jestli sem se jen podvědomě nesnažila chovat se jako že je vše v pořádku, což je přijatelné vysvětlení pro to, že stačilo jen aby mě za den potkala jedna nepříjemnost a už to zase jelo, i když ten pláč docela pročistí vzduch, ale stejně ho nemám ráda, ačkoliv bych si na něj nejspíš měla zvyknout, teď je to takový můj parťák. I tak je to ale už lepší, teď je doma kamarádka, což je skvělé, protože chodíme ven a to je na smutek a splín snad to nejlepší, je to příjemné zpestření jinak všedních prázdninových dnů a já si na to už tak zvykla, že si nedovedu představit školní rok, kdy se budeme vídat tak jednou týdně, pokud budu mít štěstí a vyjde nám oběma nějaký rozumný rozvrh hodin. Ačkoliv mě čekají na konci prázdnin dvě opravné zkoušky a stále sem se neoklepala z rozchodu, nehodnotím tyto prázdniny nějak špatně, vlastně jsou lepší, než moje prázdniny obvykle bývají, jelikož jako mladší sem se doma dost nudila, ale teď se strašně moc chci zabavit a daří se mi to skoro u všeho, je to takový obranný mechanismus těla, které ví, že když bude v klidu, tak mu myšlenky na Něj nedají pokoj a tak dělám s dychtivostí i to, co bych za normálních okolností dělat odmítala. Třeba teď sem se dala víc na kreslení, ačkoliv ví, že mi to vůbec nejde a popravdě ty moje výtvory jsou dost bídné, ale kupodivu mě to baví a zkouším to co to jde, dokonce zítra jdu za kamarádkou ab udeme společně kreslit, i když z toho mám trochu obavy, ona kreslí vážně mnohem lépe, než já. Ale nějakou abstrakci snad svedu :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nell Nell | Web | 1. srpna 2012 v 11:49 | Reagovat

Uvidíš, že ty opravné zkoušky zvládneš a střední bude taky fajn. Já už mám tyhle roky za sebou, což mě na jednu stranu mrzí, protože jsem si furt stěžovala, ale ve své podstatě to bylo fajn :). Tak užívej dál, jsem ráda, že je to lepší ;).

2 Creencia Creencia | Web | 1. srpna 2012 v 12:44 | Reagovat

Jsem ráda, že je líp :) Čas opravdu hojí rány :)
Jinak to s tou kamarádkou je fakt fajn :) Já na své kamarády nemám čas kvůli brigádě a navíc teď začínáme předělávat doma můj a ségry pokoj a ložnici... no  a když čas mám, tak ho zase nemají ti kolem...
Já kreslit neumím, maximálně tu abstrakci nebo podle předlohy :D
Zkoušky určitě zvládneš ;)

3 Nancy Farraigeová Nancy Farraigeová | 1. srpna 2012 v 12:46 | Reagovat

je dobře, že se to alespoň lepší. radím ti brát ten rozchod jako další zkušenost; příště už to bude jiné. člověk se učí celej život, no ne? :-) užívej si prázdniny jak nejlíp to jde

4 Michelle Michelle | Web | 1. srpna 2012 v 14:13 | Reagovat

kašli na to, kdo kreslí líp a neřeš ani jestli ti to jde. prostě kresli, maluj, cvič a ani nemrkneš a půjde ti to jako po másle. všechno je o cviku :)
a taky jsem ráda, že už se cítíš líp a snažíš se užívat si prázdniny. nemá cenu trápit se nad nesmrtelností chrousta. všechno co se nám v životě stane má nějaký skrytý význam a jednou nám to bude k užitku.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama