Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz

Berte prosím v podtaz autorská práva.
Všechny mé články, výtvory a veškerý obsah
blogu je autorský a bez mého svolení nebo
bez uvedení zdroje ho prosím nezveřejňujte na svém blogu.

Ve vlaku plném úkolů

21. září 2012 v 16:09 | El
Ve škole den ode dne přituhuje, což se mi vůbec nelíbí. Zkoušení, testy, úkoly, akce, projekty, besedy, soutěže, to všechno se na mě kupí neuvěřitelně rychle a já se v tom přestávám orientovat. Můj jindy ne tolik používaný diář je najednou plný dvaceti položkami na den, je toho vážně dost. Jistě, vím, že vyšší gymnázium je těžší, než to nižší, ale tady je to vyloženě obrovský skok o několik úrovní dopředu. Sice se to všechno opakuje od znova, ale velmi se to prohlubuje a my dostáváme tuny domácích úkolů, nejhorší jsou ty na ZSV. Jelikož máme kreditní systém, musíme hrozně makat, chodit na besedy, psát o nich články, dělat "dobrovolné" úkoly, protože ten, kdo je nedělá, nebude mít dost kreditů ani na čtyřku, i kdyby měl všechny testy s nejvyšším možným počtem dosažených bodů, k tomu jsou ještě nějaké projekty a čekají nás řečnické soutěže, improvizační soutěže a tak podobně, no prostě hrůza, zvlášť pro někoho, kdo se začne klepat jen při představě mluvení před třídou, natož před půlkou gymplu. Vážně by mě zajímalo, jak tenhle rok přežiju... Díky bohu jsme ale dostali snad nejlepší možnou kombinaci profesorů, takže alespoň s nimi nejsou ty hodiny tak hrozné, tedy až na našeho chemikáře, to je s prominutím blbec první kateogrie, co neumí nic jiného než pomlouvat celý učitelský sbor před žáky a myslí si, že je hrozně vtipný a všichni ho mají rádi. Bohužel, někteří ho vážně mají rádi, což abbsolutně nedovedu pochopit... To, že ho nemám ráda, je výhodné v tom, že je mi úplně jedno, jestli se před ním shodím nebo ne, ani mě tak netrápí známky, u jiných profesorů, na druhou stranu se mi ale na hodinu vůbec nechce, takže díky bohu, že takových profesorů nemáme na gymplu víc. Už tak to není jednoduché a do toho ještě spousta vedlejších věcí, jako klavír, rodina, přátelé, vize být dobrou paničkou mého psa... Ale kdo toho dnes nemá hodně?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Creencia Creencia | Web | 22. září 2012 v 14:28 | Reagovat

Koukám, že toho taky nemáš zrovna málo... ale bude hůř :D (fakt tě nechci strašit, spíš upozornit, aby ses už teď naučila organizovat svůj čas ;)) Já si na gymplu- hlavně teda ve čtvrťáku- říkala, jak toho mám strašně moc a teď bych dala nevím co za to, abych toho měla "tolik" :D Mám za sebou první týden vejšky a už teď sedím v učení každý den do haleluja....(takže lidi, pokud chcete na práva, tak si to stokrát rozmyslete :D)
Držím palce, ať to všechno zmákneš :) A nestresuj se ;)

2 Michelle Michelle | Web | 24. září 2012 v 10:08 | Reagovat

tyjo, to ti nezávidím, my měli střední docela pohodu. přijde mi, že ty kredity už jsou fakt zbytečně moc... ale ty to dáš ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama