Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz

Berte prosím v podtaz autorská práva.
Všechny mé články, výtvory a veškerý obsah
blogu je autorský a bez mého svolení nebo
bez uvedení zdroje ho prosím nezveřejňujte na svém blogu.

Do tanečních bez rizika újmy na zdraví

12. října 2012 v 13:42 | El |  Deník
Ještě než začnu psát samotný článek, ve kterém ani nevím, co bude, chtěla bych vám všem poděkovat za komentáře pod minulým článkem o tanečních, vážně mi dost zvedly náladu a hlavně, což je asi trošku divné, dodaly odvahu k tomu, abych se rozhodla, že nebudu už tančit s bratrem. Já nikdy nechtěla, jenže on má problém navazovat kontakty s holkami, jelikož se ke všem chová jako ke mě a nedovede pochopit, že co mu projde u mě, neprojde u jiné a přemlouval mě tak dlouho, až mi ho bylo líto a svolila jsem, že tedy odmítnu nabídky ostatních a půjdu s ním. Že se to ukázalo jako chyba, to sem si uvědomila už dřív, ale když ono je někdy tak těžké odmítat lidi, zvlášť když vám na nich záleží, ať jsou jacíkoliv. Vím, že mám tenhle problém, já na sobě kolikrát nechám dříví štípat, než si nakonec s vypětím všech mravních sil dovolím pípnout, což je jedna z vlastností, kterou u sebe nemám moc ráda, protože je to kolikrát vážně dost omezující. ale v situaci tanečních se to nakonec vyřešilo tak, že po rodinné dohodě k spolu, k bratrově nelibosti, tančit nebudeme. A je to... jako samotný fakt, že nebudu tančit s ním, je fajn, jenže problém je, že mám několik opravdu "úžasných" známých, které se mi dařilo držet od těla jen proto, že si mě bratr při volkách ulovil první, jenže takhle sem jim vydaná na pospas a do tance s nimi se mi opravdu, ale opravdu nechce. Tomu se říká z deště pod okap, co? Ale oproti bratrovi je to rozhodně lepší, tihle na mě alespoň (doufám) nebudou křičet. Jinak se v mém vesměs nudném životě nic neděje. Vstát, jít do školy, vrátit se domů, učit se, jít spát, jít do školy... Zvláštní je, že třeba o prázdninách ten režim byl ještě volnější a nijak mi to nevadilo, ale teď z toho mám takový nepříjemný pocit, nechci, aby bylo všechno stejné, jenže potíž je ta, že ten život zrovna v mém případě nejde moc oživit. Jak vlastně probíhají takové vaše klasické školní/pracovní dny?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nell Nell | Web | 12. října 2012 v 23:30 | Reagovat

No vidíš, já věděla, že to zvládneš! :) S tím štípáním dříví ti rozumím, mně stačí, že až moc často nechávám jednoho člověka si se mnou zametat a někdy mě to fakt ničí. Snažím se nebýt tak moc "hodná", ale je to těžký. Někdy si fakt říkám jsem tak hodná, až jsem blbá.. ale také to neplatí vždy. Musíme se snažit a nenechat si všechno jen tak líbit! ;)
Jinak moje školní dny? No, jiné než posledních spoustu let. Prvačka na vysoké, ještě na té, na které nechci být,že :/. Je to trochu takové jiné, rozvrh je dost roztahaný přes den, tak mám třeba ráno hodinu a pak až po obědě - třeba do sedmi do večera. Potom jsem s kámoškou na bytě a povídáme si nebo něco dělám do školy, občas je to i fajn. Ale vždycky se fakt ráda vrátím domů. Možná, pokud se mi zadaří se ten příští rok dostat jinam, třeba to všechno budu brát mnohem pozitivněji :). Teď mě ta škola trápí asi víc než kdy dřív.
Ty se drž a pořádně si užívej ty taneční a určitě podej další report! :)

2 Anvier Anvier | Web | 13. října 2012 v 10:00 | Reagovat

Super! Chválím tě! Moc moc tě chválím, že si s tím něco udělala. A věř, že to bude lepší a lepší! :D
Třeba si pro tebe přijde někdo, kdo ti sedne. A začni si povídat, nebo ty taneční nepřežiješ. Není nic horšího než dvě hodiny někoho držet a nepromluvit ani slovo. A promiň ale tvůj bratr by se měl vzpamatovat, protože pokud bude pokračovat holky ho budou nenávidět. Žádná nemá ráda, když se po ní řve nebo něco podobného.
A já taky nedokážu ani pípnout. Jakmile řeknu něco co bych chtěla tak je zle (jako včera, kdy jsem dostala do rozmazlených fracků, protože jsem řekla co chci já), no je to složité s naší povahou. Mě to taky štve, že mě nikdo nebere vážně a můj názor se moc v potaz nebere anebo ho prostě neříkám...

Jak vypadá můj školní den? Ve škole jsem většinou do půl třetí, pak mám buď taneční, doučování angličtiny (to se domů vracím v šest, sedm, osm.. a nestíhám nic jiného než se trochu naučit) anebo jedu domů a rychle zase zpět do města na kurz kreslení (ještě že je v pátek, protože se vracím cca v devět a to už bych nezvládla ani to učení :D) a jinak ve středu a čtvrtek odpočívám, snažím se donutit cvičit, učím se a kreslím, někdy čtu a tak znáš to, takové ty normální činnosti. Někdy zůstanu ve městě s kámoškama. Jak kdy :D

3 Xavier Fender Xavier Fender | Web | 13. října 2012 v 18:04 | Reagovat

Děkuji moc. :)

My jsme šli do tanečních jako třída, takže jsme si už dávno před začátkem rozdělili, kdo s kým půjde, abychom se vyhli tomu trapnému pocitu, že by někdo zůstal sám. Jenže zpočátku jsme to takhle chtěli udělat jen proto, že jsme tam chodili ještě s jinou třídou, a my jim chtěli dokázat, že jsme "džentlmentštější", schopnější, inteligentnější a přátelštější. :D Nakonec ale účel světí prostředky, ne?

Můj klasický školní den? Ze školy přijdu vždy natolik ztrápený a vydeptaný, že se upnu ke svému příteli počítači, na kterém si až do příchodu mamky pouštím hudbu ... Po jejím příchodu se snažím o čtení, ale poslední rok mě to vůbe nebaví. Netuším, co to do mě vjelo, já vždy četl rád. Naopak jsem ještě kritizoval ty, co nečetli ... ale teď je chápu. Ona na to není nálada .... a není tím víc, když víš, že si něco prostě přečíst MUSÍŠ, protože to máš v maturitním seznamu.

4 Michelle Michelle | Web | 13. října 2012 v 23:19 | Reagovat

během tanečních jsem se zamilovala třikrát. to si neužiješ, když tančíš s bratrem. nemusí si pro tebe chodit jenom ti, které nemáš ráda. uvidíš, užiješ si to :)
a běžné pracovní dny? jsou hodně vyčerpávající, protože je každý jiný. dokonce ani nepomáhá to, že v pátek školu nemám. co bych dala za víc pravidelnosti... :)

5 Lady Ettel Lady Ettel | Web | 14. října 2012 v 12:14 | Reagovat

Nj, když si jednou do tanečních vybereš špatného partnera je to celkem katastrofa. Já jsem mě to štěstí, že jsem šla s mým dobrým kamarádem a opravdu jsem si to užila. Do nikoho jsem se nezamilovala, i když všichni mí spolužáci vypadali v oblecích konečně jako praví chlapi. Už znám ale i pár případů, kterým taneční zkazily několika -letý vztah..jinak moje dny jsou tak nabité, že jsem ráda za každou hodinu spátku

6 Creencia Creencia | Web | 15. října 2012 v 13:58 | Reagovat

S těmi partnery se to srovná, uvidíš :) Hlavně si to musíš užívat, je to jednou za život :)
A moje školní dny? Většinou mám od 8, školu končím mezi půl pátou a osmou, potom jdu na hoďku cvičit a pak se 3-4 hoďky učím (= vlastně neučím, jenom dělám úkoly do seminářů :D), potom dám sprchu a se spolubydlící koukneme na film nebo se vykašleme na učení a jdeme místo toho někam ven :D SPrcha a s trochou štěstí 6 hodin spánku :D Na jídlo a takové věci nezbývá čas :D

7 pan Nedostižný pan Nedostižný | Web | 15. října 2012 v 18:26 | Reagovat

No skvělý! Jsem opravdu rád, že si se zbavila tý outěže. Takhle si budeš moct protančit parket s radostí a házet úsměvy na všechny, co se ti budou líbit aniž bys musela snášet bratra ;)
Přeju příjemné taneční ! :)

8 J-Zee J-Zee | Web | 16. října 2012 v 8:28 | Reagovat

Důležité je ,aby si bratr na seznamování s holkama zvykl. Až by si jednou někoho chtěl najít,tak by to mohl být problém.
Jinak já mám dny celkem plné,na učení nemám vůbec čas:/. Ve středu nesmím na trénink,protože jsem podělal test z matiky:( . . . Na pátek to budu muset nějak překecat. A to nám chtějí ještě založit povinný workout(4x do týdne) , nevím kam to časově šoupnu.
A do toho Ti pitomý kluci.
Vážně jsem rto popsala podobně jako jsi to nedávno cítila? Můžu se zeptat jak to dopadlo?

9 Neriah Neriah | Web | 19. října 2012 v 19:35 | Reagovat

MOje každodenní přežívání vypadá všelijak. Tak nějak stejně chaoticky jako jsem chaotická já.
A pokaždé se stresuju.

Je dobře, že ti to s tím tanečním dopadlo takhle. Já tam nikdy nechodila a už ani nepůjdu, přece jenom jít tam v maturitním ročníku... :D Navíc já a tancovat? Proboha, to jsou nápady o.O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama