Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz

Berte prosím v podtaz autorská práva.
Všechny mé články, výtvory a veškerý obsah
blogu je autorský a bez mého svolení nebo
bez uvedení zdroje ho prosím nezveřejňujte na svém blogu.

Rok 2012... Tedy třináct.

31. prosince 2012 v 17:14 | El |  Deník
Ach jo, tak je to zase tady, Silvestr, nový rok. Ne, že by mě mrzelo, že odchází tenhle rok, ten ať jsi jde někam hodně daleko a už se nevrací, spíš se tak pozastavuji nad tím, že jsem zase o rok dál, že jsem zase o rok starší, připravenější pro život "velkých", který je, ať jsem si za poslední čtyři roky prožila co jsem chtěla, určitě těžší. Zajímalo by mě, co nového přijde s dalším rokem, jestli zase takhle někdy v únoru potkám Pana Úžasného, který mě za pár měsíců kopne tam, kam slunce nesvítí a na obloze se neobjeví tahle žlutá kulička ještě dobrého půl roku. Nebo že bychom dostali nějakého skvělého profesora, který mě bude pronásledovat i ve spaní a nakonec kvůli strachu z něj nezvládnu předmět? I když, možná bych neměla být tak pesimistická, není to dobré, ale já se bojím být optimista, vždycky když jsem byla, tak to nedopadlo dobře a člověk je pak zklamaný... Ale mohla bych si dát alespoň nějaké předsevzetí na ten nový rok, ale zatím mě napadají jen samé hrůzné, jako třeba začít konečně chodit běhat, ale to dopředu vím, že nesplním, takže bych si mohla vybrat nějaké další klišé, jako třeba... no, dieta u nás neprojde, tak snad leda lepší známky. Mám to pěknou vyhlídku. Dáte si také nějaké předsevzetí? A jak vlastně slavíte Nový rok? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Creencia Creencia | Web | 2. ledna 2013 v 11:41 | Reagovat

Já nejsme optimista, ale na nový rok vždycky koukám optimisticky :) Předsevzetí typu "zhubnout, začít cvičit, neprokrastinovat" si nedávám, protože se znám a vím, že bych to vydržela asi tak 2 týdny :D To si raději dávám nějaké cíle spojené se školou, vzděláním, cestováním a tak :)
Silvestr jsem dlouho "slavila" doma s rodičema u TV, rychlých špuntů a chlebíčků  :D Poslední 3-4 roky je ale slavím s partou kamarádů ;) A na Nový rok spím a koukám na TV(letos jsem se učila :D)
Přeji ti šťastný nový rok plný krásných věcí a zážitků ;)

2 Iffie Iffie | Web | 3. ledna 2013 v 3:48 | Reagovat

Optimisti jsou blázni. Stejně jako pesimisti, ale ani dohromady nemají na realisty, kteří si myslím, bůhvíjak nejsou objektivní.

Na Silvestra jsem seděla u televize, nalejvala se svařákem a psala esemesky. Novoroční předsevzetí jsme si splnila hned ve čtyři ráno na novej rok.

Ale tenhle rok je horší ve vymášlení předsevzetí, poněvaž si nemůžu dát, že přežiju konec světa. Takže teď mám "přežít tenhle rok."

3 Michelle Michelle | Web | 5. ledna 2013 v 20:47 | Reagovat

já optimista jsem, protože být pesimista, už dávno bych se ze svého života zbláznila. a všechno zlé co se nám stane je vlastně "jen" nedocenitelná zkušenost, která nám dává šanci stát se lepší a silnější.
na předsevzetí více méně kašlu. i když, je fakt, že se mi líp daří dělat to, co mám. asi to budu brát jako předsevzetí. drž se :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama