Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz

Berte prosím v podtaz autorská práva.
Všechny mé články, výtvory a veškerý obsah
blogu je autorský a bez mého svolení nebo
bez uvedení zdroje ho prosím nezveřejňujte na svém blogu.

Fotky

Nový pokojíček

15. ledna 2012 v 10:33 | El
Nadpis je trošku zavádějící, protože nový vlastně není. Mám ho přestavěný už asi ěmsíc, ale pořád nebyl čas něco vyfotit, nebo když byl, tak se na to zapoměla. Vždycky sem se tak trochu za svůj pokoj styděla a pokud možno jsem příliš nevodilala kamarády domů, protože ten minulý nebyl zrovna esteticky pojatý, ale te´d je podle mě absolutně úžasný a hrozně útulný. Mamka je hodně umělecky zaměřená, takže dokáže prakticky z čehokoliv udělat něco pěkného. Třeba naše zahrada je toho důkazem. Dřív to byl jen velký kus trávy a dneska je vážně moc pěkná. Mám tam konečně i místo na vytouženou nástěnku a tak sem přemýšlela, čím jí zaplnit, aby vnesla trochu pozitivní energie do jinak šedých dnů. Co byste na ní dali vy? Původně sem tam chtěla dát ty překrásné obrázky od kamarádky, jen mi ale přijde hloupé je všechny propíchat špendlíkama a za čas je vyměnit. Takže teď jsou tam dva, mám tam přilepené své dobré vlastností,které mi pár dobrých duší sepsalo a nějaké kartičky, co sem dostala z Reiki. Možná tam ěnco i nakreslím sama, ale tahle činnost mi nikdy moc nešla, takže to by to asi nebylo nic moc povzbudivého.Batika

14. srpna 2011 v 17:15 | El
Ach bože, mám pocit, že nejspíš velmi brzy zemřu nudou. Teda, ono to zas tak strašné nebude, jen už mě nebaví stále dokola lakování nehtů a následné odlakování, hraní The Sims 3 a lízání zmrzlin. Dokonce ani v klidu vyspat se nemůžu, máma mě každý den budí! Na to se vždycky těším nejvíc, až budu moct spát do deseti hodin a místo toho musím vstávat už v osm. No, bohužel už mám takové rodiče. Zajímalo by mě, jak jsou na tom ostatní, jestli se jejich prázdninové plány také neschodují s rodiči. U mě nejde jen o to, spát do kolika chci. Chtěla jsem taky jet k moři, dokonce sme to s bráchou měli slíbeno, na poslední chvíli nám ale bylo oznámeno, že se nepojede a to kvůli mě! Já vážně netuším, co sem udělala tak hrozného že se kvůli mě ruší rodinná dovolená. Naštěstí to brácha vzal sportovně a kromě desetiminutového záchvatu vzteku ho to už přešlo. Možná to tak je lepší, mám totiž takový pocit, že u moře bychom se asi všichni pozabíjeli. Navíc by se mi šíleně stýskalo po mém hafíkovi, musela bych ho tu nechat sestře a ta by ho určitě krmila jen dvakrát denně!
Ale abych se dostala k jádru tohohle článku. Při náhodném prohrábování věcmi v šuplíkách sem objevila tři balíčky barvy na textil a rozhodla sem se, že s tím něco spáchám. Takže pod touhle větou je fotka trička, které sem si dneska vytvořila. Měla sem na výběr jen růžovou, zelenou a červenou. Jelikož růžovou moc nemusím a červené batikované tričko už mám, tak sem si vybrala zelenou. Není to až zas tak děsné, ne? Nebo jo...?

Projektový týden

6. června 2011 v 16:45 | El
Co sem tak zjišťovala, většina škol a gymplů kolem mě nevede monotematické dny a týdny. Mě to přijde jako docela dobrá věc, pokud je pěkné téma. Jednou, to bylo ještě někdy v sekundě nebo v primě, jsme měli téma Malé věci kolem nás náš zeměpisář probíral kompas. To byla tak strašná nuda, že sem myslela, že tam v lepším případě usnu, v horším se se zvonkem už neproberu. Letos máme téma docela blbý, porovnáváme les a prales. To mi přijde hrozně stupidní, tohle by se mělo dělat někde u malých dětí, a ne u nás! Naštěstí (nebo bohužel) náš zeměpisář ale dává úkoly i docela kreativní a občas obtížnější, takže to tak hrozný snad nebude. Problém je, že já zítra nejdu na exkurzi kde budeme sbírat materiál a podklady na závěrečný protokol, za který dostaneme kredity do bižule. Fakt by mě naštvalo, kdyby mi je nedal, protože sem se na ní celý rok dost učila, takže nedostat takovou porci kredoušů by bylo fakt minimálně na pěst.
Dneska sme se celý den učili matiku a chvíli biologii. Vážně nechápu, jak sem to mohla tak dlouhou dobu přežít v blízkosti pravítek a kalkuklaček a následně ještě jít na zkoušky v ZUŠce. Ale bylo to v pohodě, matiku sem ustála a ze zkoušek mám 1. Ty výtvory co sme lepili ani nebyly tak obtížné, jak sem si myslela. Ale v poličce vypadjí i tak hezky.


Jarní kolekce psů

7. dubna 2011 v 20:22 | El

Dokázala jsem nemožné. Dala jsem svůj první koš za svůj život v basketballovém zápase! Bože, já se vážně musím pochválit. Sice to byl dost omyl ale to je jedno. Sice sme prohrály ale to je taky jedno. Sakra, já sem vážně dobrá!
Dneska bylo venku vážně krásně a zrovna sem celý den musela sedět ve škole. Ikdyž sem spíš typ, co má radši pošmourné počasí, dneska jsem neodolala a vytáhla velice dlouho nepoužívaný foťák který už toho hodně pamatuje a šla jsem fotit. Bohužel, buď jsem já tak nešikovná nebo moji psi se prostě nedokáží tvářit trošku inteligentně, případně alespoň normálně, vyšly z toho fotky dosti nevkusné. Ale přesto, moji psi jsou nejkrásnější na světě takže se prostě pochlubit musím:)

 
 

Reklama