Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz / Odkaz

Berte prosím v podtaz autorská práva.
Všechny mé články, výtvory a veškerý obsah
blogu je autorský a bez mého svolení nebo
bez uvedení zdroje ho prosím nezveřejňujte na svém blogu.

Kresbičky

Kolečka!

25. srpna 2011 v 15:55 | El
Dneska jsem po dlouhé době vypadla z domu za kamarádkou. Už jsme se strašně dlouho neviděly a jelikož jí nefungoval internet, tak sme si ani nemohly chatovat, takže světe div se, někdo používal poštu pro její nejprvnější účel a psaly jsme si dopisy. Někomu to možná přijde staromódní, ale on je to strašně hezký pocit držet v ruce obálku s vaším jménem a vědět, že někdo si dal takovou práci a napsal vlastnoručně dopis. Bylo v tom něco kouzelného.
Když se s někým dlouho nevidím, sem vždycky z takových setkání dost nervózní, pokaždé se obávám, jestli to bude zase takové porozumění jako třeba před půl rokem. Vždycky se takhle stresuju úplně zbytečně, je to pokaždé super :)
Včera u nás nefungovala skoro celý den elektrika (brácha z toho málem umřel, nemohl pa PS3 :)) takže sem nemohla na blog dát nový obrázek. Je to absolutní vrchol mého umu. Ano, správnně. Kolečka. Ono se to nezdá, ale umíte si představit, kolek to dalo práce? :)

Hudební nebe

22. srpna 2011 v 10:42 | El
Bože můj, tohle je poslední týden prázdnin! To je nehoráznost, že tak strašně rychle utekly. Za pár dní už zase budu počítat rovnice a učit se německá slovíčka. Mám pocit, že se z toho brzo osypu.
Myslím, že sem někdy psala, že chci hrát na housle. Během pár týdnů sem si to ale rozmyslela. Jenže moje mamka byla iniciativnější než já a 1. září jdeme do ZUŠky za nějakou učitelkou a ta prý posoudí, jestli jsem na to vhodná, nebo ne. Na jednu stranu nechci zažít ten trapas až řekne, že nejsem vhodná a na druhou stranu nechci, aby řekla že mi to půjde, protože mě pořádně nejde ani klavír, natož ještě housle. Co sem komu provedla?
I když mi tvorba hudby moc nejde, dneska sem ráno něco načmárala. Ani pořádně nevím co to je, je to takové hodně jednoduché, ale snad se na to dá koukat.

Die Hausaufgabe

29. května 2011 v 10:56 | El
Toho, kdo vymyslel kreditní systém, bych s radostí strčila do mixéru. Ty blbý kredity mi akorát otravují život a k ničemu dobrému nejsou. Když někdo chybí na třeba na hudebce nebo výtvarce, hned mu to povážlivě nabourá rozpočet, a když chybí víckrát, musí se prostě smířit s tím, že si třeba pokazí známky na konci školního roku úplně pitomým předmětem. A do toho jsou ještě procenta zameškanosti v hodinách, to by jednoho...
Zrovna teď mám nějakou chřipku nebo co, je mi blbě ale do školyp prostě musím jít, jinak bych měla moc zameškanosti a N na konci roku fakt nechci. Doteď sem dělala úkol do VV, mám málo kreditů, takže sem včera běhala po městě s uhlem a dělala frotáže chodníků, zdí, soch a tak podobně. Možná proto sem se krapet nastydla. A ani to nestálo za to, ten úkol se mi vážně nepovedl. Naštěstí, špatnou známku mi z nedostatku talentu dát nemůžou.


Brain

8. května 2011 v 13:22 | El
Ani nevím jak se to stalo, ale je zase neděle. Sice netrpím nějakou přehnanou averzí ke škole a nepředstírám žlučníkový záchvat když zazvoní budík, ale že bych byla nadšená vyhlídkou 9 hodin ve škole, kdy máme navíc tělocvik a já jdu potom do ZUŠky, to se říct nedá. Takže tu sedím u bráchova počítače, píšu pár vět protože se snažím přehlušit výčitky pramenící z víkendového nicnedělání a neučení. Opět sem si udělala seznam, co chci přes volno udlěat, a nakonec sem splnila jen dvě položky z devíti, a to ještě ty nejjednodušší. Vyčistila sem akvárko pískomilům a učila se na unitku z angličtiny. Ale to se dá počítat tak z50%, během toho sem ještě cosi kreslila. Výsledek je ničím překvapující-alespoň pro mě.


Nevinnost

20. dubna 2011 v 20:04 | El
Středy jsou takový hloupý dny. Měly by to být světlé dny v týdnu, protože máme málo hodin, ale nejsou. Jsem zvyklá se pořád na něco učit, pořád dělat nějaké domácí úkoly nebo dlouhodobější projekty, a když mám volno, najednou nevím co s časem. Známky mám dost špatné ale vlastně jsem založením šprtka. Takže, když byla dneska ta středa, tak sem po nákupu neměla co dělat a vytáhla sem pastelky. Jelikož manga je moje nejoblíbenější téma na kreslení, spatlala sem jednu školačku. Já prostě miluju ty jejich uniformy!

Romeo

13. dubna 2011 v 17:21 | El
Moje nejlepší kamarádka je hrozný blázen do anime a mangy. Viděla už opravdu hodně seriálů, nejradši má Hetálii a mangu skupuje ve velkém, má doma přes 35 výtisků. Já sem tak trochu příživník a většinu si od ní přečtu. Nikdy sem se jí nezeptala jestli jí to vadí, doufám že ne. Vlastně je to pak docela zábava, když jdeme do čajovny a pořádně zdrbneme každý výtisk. Jeden starší co si pořídil byl Romeo a Julie. Opravdu krásné a srozumitelné vydání v manze. Když jsem to dočetla, nakreslila jsem takový rychlý obrázek Romea co mě napadl. Nejsem žádná malířka ale zase tak děsivé to doufám není.

Projekt "Střední Evropa"

17. března 2011 v 17:19 | El
Zajímalo by mě, kdo vlastně vymyslel kreditní hodnocení a kdo ho nacpal zrovna na školu kam chodím já. My prostě musíme mít pokaždé něco extra, co jinde není. Jako jediní máme projektové, dny, týdny, Týdny za školou, jsme ve Svazu chovatelů ovcí, máme dva leguány, jsme na každé akci která se vyskytne po celé ČR a svoje prsty máme i v zahraničí... Prostě musíme mít všechno co jiní nemají. Někdy je to vážně unavující (třeba když vás v primě donutí, abyste chodili po městě s tričky se stonožkou, byli za sebou a vybírali peníze od kohokoliv). Kredity jsou taky unavující.
Jednou něco neuděláte a hned můžete klidně dostat o stupeň horší známku z takových předmětů, jako je třeba hudebka. Pár kluků ze třídy mělo i dostatečnou. A ty projekty! Strašně práce za málo odměny. Člověk by se na to mohl...
Naštěstí jsou dost často zábavné a můžeme se na nich vyřádit. Zrovna teď děláme jeden do zemáku, tak sem si udělala dokumentační fotky, co jsem vlastně stvořila.

 
 

Reklama